• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc z WebMoney

Smel

[SNEL]
Joined
Jan 10, 2009
Messages
832
Reaction score
2
Siema, wybaczcie, że "zaśmiecam" ten zacny polisz bord, ale kompletnie nie wiem gdzie się z moim problemem zgłosić (goglowanie nic nie pomogło, pełno gówna/żadnych konkretów)

Otóż muszę przelać pieniądze na moje rosyjskie konto WebMoney (tutaj robi się taki tasiemiec > mam konto w mBanku (polskie ofc) z kartą debetową VISY, z niego chce przelać pieniądze na polskie konto WebMoney a z niego na te rosyjskie). Niestety życie nie jest takie proste, całe WM jest niełatwe do ogarnięcia i bardzo się w nim gubię.


W związku z całą zaistniałą sytuacją mam wielką prośbę - czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak doładować polskie konto WM rublami (używając do tego polskiego konta bankowego) oraz jak później przelać te ruble na rosyjskie konto.

EWENTUALNIE jeśli jakaś dobra duszyczka była by skłonna podesłać link do poradnika, gdzie znajdę "co/gdzie/jak" byłbym niezmiernie wdzięczny
5laphf.jpg
 
Na "rosyjskim" Steamie nie ma możliwości płatności poprzez PP.
 
a po chuj ci rosyjski steam? zeby tam przelac o ile sie nie myle musisz byc mieszkac w rosji
 
Pewnie tam zniżka, czasem na steamie są zniżki na gry nawet do 80% ;p

btw. chojrak nie jest z rosji ;d tylko tak sie lansuje na ruska :D
 
a po chuj ci rosyjski steam?
W polsce na steamie płacimy w ojro, w rosji płacimy w rublach - w przeliczeniu za gry płacimy połowę ich ceny.

zeby tam przelac o ile sie nie myle musisz byc mieszkac w rosji
Wykupiłem rosyjskiego VPN'a na 3 miesiące
3Nd47.png

@edit: chyba,że chodzi ci o to, że z WM można korzystać tylko i wyłącznie w rosji - jeśli to miałeś na myśli, to odpowiedź brzmi: nie (sporo osób z polski używa WM grając w serwisach internetowych)
 
Troskliwe Misie o mnie zapomniały :(
No cóż - odświeżam.
 
Napisz na oficjalnym forum tego webmoney, chuj że jest po rusku od czego masz translator...


Qanti czemu piszesz na temat jak chcesz zostac Trollem ?

sorki to się więcej nie powtórzy :<
 
Last edited by a moderator:
Back
Top