• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

POMOC Z WŁASNYM IP I OTS

zxzxzx

New Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
334
Reaction score
3
Witam! Chciałem założyć sobie swój ots na który by był hostowany na moim pc do testów tak żeby inni gracze byli w stanie zalogować się na niego przez moje ip, sciągnołem więc ten silnik

https://otland.net/threads/10-77-tfs-1-2-orts-a-real-map-project.204514/

jest to tfs 10.77 (1.2), ustawiłem config pod localhost, (127.0.0.1) pobrałem i ustawiłem xamppa (najnowszego), wgrałem do xamppa gesior acc który był na stronie powyżej, baza danych już jest itd, wpisując localhost/127.0.0.1 wyświetla się moja strona ots, fajnie mogę założyć konta i się logować do gry przez ip (127.0.0.1), ale chciałem ustawić swoje ip dla innych graczy tak więc w config wpisałem własne ip które nie działało.. więc założyłem domene na no ip, skonfigurowałem chyba poprawnie (wedłóg poradników), pobrałem DUC no i odpaliłem, wszystko chyba jest ok, 3 zielone ptaszki OK.. znowu wpisuje w ip changer i nic.. nie działa , nie wiem co robię źle, mam stałe ip.. ip changer oczywiście logowany był przez moje ip jak i hosta , działa tylko na 127.0.0.1.. nie rozumiem co robię źle.., może o czymś zapomniałem? , proszę was o pomoc, za dobre i pomocne odpowiedzi daje rep++ :3
 
@UP
Przynajmniej przed przecinkiem nie ma spacji i nawiasie nie daje spacji ;-)
 
wiem wiem.... jestem dyzlektykiem (pisałem na szybko) xD ale nie o to się tu rozchodzi! ;) , jak wpisuje swoje ip w przeglądarke nic się nie dzieje (mowa o ip zew) , wewnętrzne kieruje mnie na moją strone acc, tak jak przez localhost czy 127.0.0.1 :p
 
Dysleksja, a lenistwo to 2 różne rzeczy. Właśnie z tego powodu nikt nie chce pomóc.
 
Ojj ździwiłbyś się bo w szkole mam dobre oceny, uprawiam sport itd, nie nazywaj mnie leniem bo mnie nie znasz, właśnie z tego powodu? a co to ma do rzeczy wgl? to forum o ots i tibi -_-, jak nie tu to gdzie idziej ktoś pomoże, nabiłeś sobie posta, dostaniesz order, wyjebane mam na takich leszczy jak ty , czekam na konkretną pomoc do ludzi lepszych gatunkowo od Pana powyżej.
 
Ojj ździwiłbyś się bo w szkole mam dobre oceny, uprawiam sport itd, nie nazywaj mnie leniem bo mnie nie znasz, właśnie z tego powodu? a co to ma do rzeczy wgl? to forum o ots i tibi -_-, jak nie tu to gdzie idziej ktoś pomoże, nabiłeś sobie posta, dostaniesz order, wyjebane mam na takich leszczy jak ty , czekam na konkretną pomoc do ludzi lepszych gatunkowo od Pana powyżej.
Człowieku, nie umiesz nawet zdania skleić. Gówno mnie obchodzi jakie masz oceny i co uprawiasz, ja po prostu stwierdzam fakt dlaczego nikt ci nie pomoże.
 
Pewnie masz router i musisz przekierowac porty, albo z twoim internetem nie idzie odpalic :D
 
@UP
Przynajmniej przed przecinkiem nie ma spacji i nawiasie nie daje spacji ;-)

Ojj ździwiłbyś się bo w szkole mam dobre oceny, uprawiam sport itd, nie nazywaj mnie leniem bo mnie nie znasz, właśnie z tego powodu? a co to ma do rzeczy wgl? to forum o ots i tibi -_-, jak nie tu to gdzie idziej ktoś pomoże, nabiłeś sobie posta, dostaniesz order, wyjebane mam na takich leszczy jak ty , czekam na konkretną pomoc do ludzi lepszych gatunkowo od Pana powyżej.

Wykrakałeś xD
 
Back
Top