• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc z wyborem vps

Exedras

New Member
Joined
Jun 1, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Cześć, pytanko mam do was co do specyfikacji vps, aktualnie posiadam najtańszą opcję na ovh do testowania wszystkiego CPU 1 core, 2gb ramu, 20gb ssd + 250 przepustowości, mam możliwośc rozszerzenia wszystkiego, moc procesora, pamięć ram jak i przepustowoaść łącza (250/500/1gbs/2gbs) tak więc czy ktoś mógłby mi doradzić jakie podzespoły potrzebuje aby server uciągnął 100~~ graczy bez problemów?
 
Jak będzie za mało, to zauważysz.
RAMu wystarczy 4 GB nawet na RL mapę.
Procesor może być problemem, im masz gorszy silnik tym lepszy procesor potrzeba.
Maksymalną przepustowością łącza się nie przejmuj, to praktycznie nie ma wpływu.
 
Polecam hekko.pl tanie i dobre vpsy na rl mape minimum 8 gb ram pusta rl map 4 gb ram bo jak wbije z 10 20 graczy to lagowalo bedzie na 4 gb
 
Zawsze mysql'a możesz pominąć i dopiąć go na osobnym hoście.
W ten sposób zaoszczędzisz więcej zasobów i słabsza maszyna też będzie w porządku co za tym idzie mniej wydasz.
 
Back
Top