• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc!

Status
Not open for further replies.

Xavaris

New Member
Joined
May 2, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Witam, zacząłem bawić się ots'ami wszystko rozumiem na cycuś glancuś. Lecz mam problem połowa ots'ów które pobiorę ma mnóstwo błędów lub nie działają questy! Więc jak by był ktoś miły to proszę o temat to działającego na 1000% ots'a(najlepiej rl map, ale nie koniecznie).

Z góry dziękuje i życzę Wesołych Świąt!
 
No to jak rozumiesz wszystko na "cycus glancus" to sobie te bledy popraw.
 
Aż tak tego nie rozumiem ;]
Umiem poprawnie wszystko ustawić, no ale zawsze jest jakiś błąd z npc albo jakimś itemem, a jak nie ma błędów to questy nie działają(uprzedzam questy umiem robić ale to jest czasochłonne).
 
No już się powoli zbieram i radze wam to samo ;p

A tak do tematu, niech mi ktoś pomoże ;/
 
nikt Ci nie da rl mapy bez bugow
rl map= $$
200(?)*rl map = -$
-$ = chujnia
rozumiesz?
 
Czemu teraz każdy otsy przelicza na walute ;s? Kiedyś to ludzie stawiali takie serwery z zainteresowania...aż się lepiej grało na takich otsach ;] niż teraz na szybko odjebany wszystko gotowe z neta posciagane tylko łaskawie buypoints.php na swoje zedytował ;x i tylko liczenie hajsu chodz i nawet to sie odbywa automatycznie >.>

Imo Elf powinien zaprzestać tworzeniu tfsa kompatybilnego z windą, przynajmniej by postawić ots dzieci zmuszone by byly nauczyc sie podstaw (lub zaczac spamowac fora jak odpalic ots ;d).
 
Chodzi mi o to że teraz otsy sa robione w celach zarobkowych, a co najgorsze wszystko potrzebne by taki zarobek rozpocząć jest za darmo do sciagniecia. Teraz większość jedyne co widzi w otsach to hajs hajs hajs.
 
Chodzi mi o to że teraz otsy sa robione w celach zarobkowych, a co najgorsze wszystko potrzebne by taki zarobek rozpocząć jest za darmo do sciagniecia.

Zdarzaja sie wyjatki =d.
 
Tak? Ja kiedyś miałem OTS-a postawionego i działał 3 miesiące na moim kompie bez zbierania kasy, postawiłem z czystej świadomości,
a najwięcej ludzi grało na Xanaria War (zapewne wiele ludzi zna tego servera, który miał 150 graczy i był pod clienta 8.40).
 
Przez długi czas Melania chociażby?
 
Nie na start...

Praktycznie do listopada 2009:)
 
No, Melania pamiętam długo trzymała się bez shopa pewnie to przyciągneło dużą ilość graczy. Chodz znam i takich tibijskich otsowców któtrzy mają za dużo hajsu na telefonach i na otsy bez shopa nie wchodza bo oni chca byc lepsi i miec donator super elo joł magic plate boots co absorbuja 99%dmg i miecz miszczuw co ma 100 atk;]
 
No, Melania pamiętam długo trzymała się bez shopa pewnie to przyciągneło dużą ilość graczy. Chodz znam i takich tibijskich otsowców któtrzy mają za dużo hajsu na telefonach i na otsy bez shopa nie wchodza bo oni chca byc lepsi i miec donator super elo joł magic plate boots co absorbuja 99%dmg i miecz miszczuw co ma 100 atk;]

Jest popyt jest podaz - prosta ekonomia.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top