• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomocna dłoń przy OTS

Arcziv

New Member
Joined
Apr 26, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Witam serdecznie, bardzo spodobało mi się te forum, jest tu mnóstwo informacji z których można skorzystać, lecz niektóre poradniki są dosyć stare i nie oddają tego co jest teraz. Czytałem tutaj wiele tematów poświęconych OTS i ciężko jest coś teraz ogarnąć. Bawiłem się całe 2 dni bazami danych (programy xampp, uniserver), pobierałem różne silniki, podmieniałem mapy i naprawdę ciężko mi to idzie z tymi nowszymi klientami. Kombinowałem na różne sposoby, raz to, raz tamto, a to coś się podmieniło i często nic z tego nie wychodziło.
Obejrzałem cały poradnik:


Jest naprawdę w porządku bo dużo rzeczy się dowiedziałem, żeby nie było, że przychodzę z niczym, dużo bawiłem się też kiedyś na silnikach 8.1, XML, były o wiele prostsze, albo mi się po prostu wydaje...
Ale do rzeczy, prosiłbym o pomoc przy zrobieniu własnego serwera kogoś kto w tym jakiś czas siedzi, nie mówię, że ktoś ma coś za mnie robić, tylko udzielić dobrej rady czy pomocy jakbym się o coś zapytał. Nie interesuje mnie pisanie na forum godzinami lub dniami, tylko proponuję normalną rozmowę na Teamspeak czy Skype.

Po 2 dniach główkowania jestem naprawdę zmęczony i fajnie byłoby jakby ktoś mnie na kierował na odpowiednie tory.

Pozdrawiam, na pewno się dogadamy.
 
jeśli masz jakiś problem potrzebujesz pomocy to pisz na forum raczej mało kto ma czas pomagac na priv za darmo :) tym bardziej że nie ogarniasz widzę nic a silniki na xml odeszły lata temu
 
jezeli to apache ci sie nie odpala to wylacz skype to ono blokuje port 8080 jak sie nie myle :)
 
Back
Top