• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomocy ogólnej

Status
Not open for further replies.

Wazzap

Killing Elite
Joined
Jun 15, 2010
Messages
124
Reaction score
4
Location
London / Poland
Witam
Mam kilka pytani

Jestem początkowym DJ mam 1 notkę bo reszta to tylko zabawa 1 jest normalna, krótka ( poniżej jest link ) możecie mi podpowiedzieć co muszę poprawić bo jak pisałem na początku "Jestem początkowym DJ" jakieś propozycje, coś w tym stylu


YouTube - Dj Wazzap 1st song

Dzięki

@edit

końcówka jest zła
 
Nie nazwał bym tego muzyką. :/
Żaden z Ciebie DJ, bo nawet Koci zrobiłby lepsze w VirutalDJ.

No ale starałeś się.

Pytasz co poprawić, hm - nic, po prostu stwórz coś nowego, lepszego - coś co będzie przypomniało muzykę.
 
W Londynie każdy polak nazywa się DJ :p A przynajmniej już chyba 8 trafiłem heh, w Location London skąd dokładnie?
 
Bez obrazu ale widac ze nie masz ani talentu ani chociaz koncepcji.

Tylko jako Hobby.
 
omg hax
dribble.gif
 
Może się nie znam, ale powiem co myślę:

1) Nutka nie musi wszedzie miec melodii, mozesz dac w tle bity i niech wszystko zaczyna sie powiedzmy od 3-4 bitów, pozniej wejdzie jakis inny, jeszcze inny, później melodia (tak schodkami), ale melodia jakaś powiedzmy urozmaicona, nie zamulona.
2) Poszukaj w necie jakiś wokali (lepszych czy gorszych) - ludzie udostepniaja takie rzeczy na CC, wiec spokojnie mozna wykorzystac :).
3) Trzymaj rytm, w twojej nutce na samym początku jest straszny chaos. Szybciej, wolniej itd.
4) Melodie rób z pomysłem :). Jestem po szkole muzycznej (e, troche tam się opierdalalem, ale co tam ;D), niech melodia brzmi. Twoja brzmi jak byś walił co popadnie, gdzie się da. Musisz robić to w/g jakiegoś schematu (z doświadczenia wiem, że najlepsze disco-polo-biesiadne rytmy uzyskuje sie przez oktawy/tercje-w.) np. melodia w kwartach (tony oddalone o kwarty) itd.
5) Chujowe video =X lepiej juz na soundcloud.com wrzucic ;d
6) Nie te sample - jakieś ufo czy co :D? Musi być coś co wpadnie w ucho. Jakieś dzwonki, gitarka, drumsy... wiadomo :).

@edit
btw. w czym robisz? fruitloops:D?

@ot
Fajny nowy lay =).
 
Nie jestem fanem takiej muzyki ale... no niestety tej Twojej tymbardziej ; D

Już mógłbyś te umca-rumca-zjeby troche przyśpieszyć bo to takie mulące jest
 
Sorry ale porażka w chuj xd
Mi usmiech z ryja nie schodził jak tego sluchalem :p

Mhm, nie ma ładu i składu. Sucks, ja jak bym takie coś zrobił to napewno dj'ejem bym się nie nazwał =D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top