• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomocy! TFS na Dedyku.

lolek111

New Member
Joined
Feb 4, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Witam mam takie pytanie może trochę na zaniżonym poziomie jednak że niezbędne do dalszej pracy mojego serwera. Bodajże przy włączaniu serwera na dedyku uruchamianie silnika zatrzymuje się na takim oto zdaniu: >> Initializing game state modules and registering services...

Czasami jednak to działa, niemam pojęcia jednak dlaczego serwer przy save oraz np gdy wchodze na /ghost zacina się na 1 minute albo crashuje. Bardzo prosze o pomoc gdzyż mój projekt zaczyna powoli upadać... Ostatni ratunek w Was drodzy użytkownicy otland-u.

Specyfikacja mojego serwera to:
Dysk twardy (HDD): 10240 MB
Pamięć (RAM): 1536 MB
Pamięć gwarantowana: 1024 MB
Procesor (% rdzenia): 100 %
Transfer: 50 GB
OS: debian-5.0-i386-minimal

Do tej pory jednak wszystko było wporządku i nie wiem o co teraz chodzi. Mapa zajmuje zaledwie 16 mb więc serwer dedykowany nie jest chyba zbyt słaby? Czekam na podpowiedzi, może akurat ktoś z Was mi pomoże.

Pozdrawiam
Infernalis (InfernaOTS - Open Tibia Serwer Tworzony Z Pasja)
 
Nie jestem pewnie ale może coś nie tak z aktualnością serwera?
Czy używasz najnowszej wersji? Możliwe że coś z "lib" jest popsute albo z pakietami ;\
 
transferu troche meało ;p ja wykorzystuje 200 gb/mc

A to nie VPS czasem?
 
Tak VPS ale mysle ze to nie ma znaczenia poniewaz gwarantowany ram to 1gb a procek 2,6ghz.
 
Back
Top