• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pomocy !?

cremes

New Member
Joined
Oct 12, 2012
Messages
69
Reaction score
2
Siema,

uzywam tfs'a damsona v5 + data pack moon ots v3. pomijajac fakt ze mialem od ch problemow wkoncu sie udalo. but ! mam problem z acc :D
uzywam gesiorka 0.6.1 + layouta by freeq, niestety gdy loguje sie na admina to nie mam opcji dodawania do sms shopa ofert kupna itemow itp.

ktos wie jak to naprawic ? : >

btw szukam osob chetnych do pomocy przy robieniu ots, wiekszosc biore na swoje barki, zainteresowani jakims info itp prosze o kontakt priv.

peace !
 
da, raczej ze mam, na layoucie tibi normalnie dziala'o bo juz nie dziala, wlasnie chcialem sprawdzic i sie nawet na adma zalogowac na tym layooucie nie moge :D coza shit ^^ moge to ewentualnie zrobic od nowa jesli dasz mi jakis znak !

btw w acc w config and functions mam ustawione tak

//return password to db
function password_ency($password)
{
$ency = $GLOBALS['config']['server']['encryptionType'];
if($ency != 'sha1')
return hash($ency, $password);
elseif($ency == 'sha1')
return $password;

i hasla w bazie zapisuja mi sie w plain.
dlatego nie moge sie zalogowac na konta.
a jak mam ustawione na plain zamiast sha1 w tym co wyzej pisalem to normalnie sie zapisuja w bazie jako sha1

wtf ?
 
Last edited:
Back
Top