• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomocy

Pat Rus

New Member
Joined
Aug 12, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Witam

Jestem Nowy i chciałbym zrobić swój 1 ots pod tibie 8.1 lub 8.4 a nie bardzo się znam nad tym wiec szukam kogoś kto mógłby mi pomóc:p
A także szukam kogoś kto mógłby mi hostować ots dam God'a
Hostowanie może być ile kto może ----przykład---10-do-22

Bardzo Prosił bym o pomoc
moje gg 7667672
Proszę piszcie na gg



Pozdrawiam
Patryk
 
Po pierwsze naucz sie jezyka angielskiego , wszyscy tutaj go uzywaja :).
Everyone speak english here.
 
Po pierwsze naucz sie jezyka angielskiego , wszyscy tutaj go uzywaja :).
Everyone speak english here.


O really? I thought it is a polish board you damn noob. You may speak to another person while talking, here we write.

Już lepiej wyłóż trochę kasy na dedyka, tutoriali jest mnóstwo więc AŻ tak trudno nie będzie, a tutaj nikogo o pomoc nie proś, bo jak zwykle ktoś albo podpierdoli Ci pliki, albo napisze wypierdalaj ;) lepiej popytaj na ogólnym.
__________________
klekSu.png

You are welcome on kleksoria.com!
Please visit new open tibia forum with it's own ots list. otservers.net!
 
Last edited:
No ja tak sie zastanawiam... jaki jest cel tematu, bo nie do konca moge to rozkminic... Koles nie ma zielonego pojecia na temat OTS i chce go postawic... i szuka osoby, ktora bedzie mu 'hostowala' serwer, tak?
 
Kto jest dobry z j polskiego w szkole ? Nauczycielka wiele razy zadawała pytanie "co autor tekstu miał na myśli" to teraz też sobie takie postawcie, może jakieś ukryte przeznaczenie ma w swoim poscie? jakaś metaforka ;DDD
 
Back
Top