• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pomozcie bo na stronie w gornym prawym rogu nie pisze pod ile osob online

tibiek

Banned User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
320
Reaction score
0
Location
Poland
chodzi ze pod tym monster u mnie demon nie pisze ile osob online jak sie gra a server jest wlaczony i wgole co mam zrobic??
 
a ten monster to on jest demon????? bo pod monster demon na pedejestalu czasem sie niewyswiedla bo on jest demon i zabiera napis co nie sprubuj zmienidz na jakis inny monster, ja lubie niedzwiedz bo jest cieplutki hehehhee heh :pis:
 
ale bez zartow xD powiedzcie serio to nie zalezy od potwora :O

niech ktos moze podrzuci mi cos swojego co bedzie dzialac plis ;D
 
Last edited:
nic nie daje xD cos innego

a poza tym inni maja z potworem i normalnie im pisze :)
 
wiec co mozna przestawic albo nie wiem ;D pomocy!

ziomki teraz mam inna jazde wpisalem jeszcze raz monstera i tera caly czas pisze mi server offline nawet jak wlaczony mam silnik ;/ o co chodzi
 
Code:
COPY /B koci.noob + accmaker.noob noobostwo.noob > kurwa.smietnik
 
Koci1994 zawsze ma racje zaufaj mu, dodaj kotka NAPEWNO ZADZIAŁA

Choj~
Czemu na kiekie mi pomagasz za free? A kociemu kazałbyś za to płacić?
 
- "pomozcie bo na stronie w gornym prawym rogu nie pisze pod ile ososb online" buahha dobre hahahaha xD
 
Może coś źle wpisałeś? Miałem tatki sam problem zrobiłem to co koci kazał i dziala
 
nie co ty wszystko dobrze wpisalem i niby dziala tyko jakos zopoznieniem to pokazuje ile osob jest albo nieraz znika ;/
 
Back
Top