• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomóżcie kózce :)

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Siema Polisz Board. Wróciłem do Was na chwilę i chciałbym poprosić Was o pomoc w konkursie na fb.

1) Wejdź: http://apps.facebook.com/unikatowe--bonga/?ref=11478
2) DOŁĄCZ DO KONKURSU
3) Potwierdź klikając "OK"
4) Kliknij "Lubię to!"

Jak wyskoczy Wam, że zajmujecie któreś tam XX miejsce, to znaczy, że mi pomogliście :)

Dziękuję :$

PS. Nie łamię regulaminu? Nie wiem, ale prośba z serca. :)
 
Last edited:
Bóg Ci zapłać. Jak wygram to jebnę mega bucha z tego bonia i zrobię filmik jak wypuszczam dym równocześnie pozdrawiając Was :D



























No chyba, że się uduszę.
 
Konkurs nie jest prowadzony, administrowany ani organizowany przez Facebook.
load 1.024 s
 
"palić sadzić legalizować"

PS
Sherlok nie lajkuj. Jestem tylko z wolnością. Nie chce by ludzie byli traktowani jak głupie kozy (czytaj bydło).
 
Last edited:
o co kaman :p

Chodzi o flakon do kwiatów, mogę go wygrać :D

Pomóżcie kózce, brakuje ok. 30 głosów do 1. miejsca. Jeśli możecie rozsyłajcie tez znajomym żeby głosowali lub udostępnijcie u siebie na tablicy na fb, będę mega wdzięczny!

1) Wejdź: http://apps.facebook.com/unikatowe--bonga/?ref=11478
2) DOŁĄCZ DO KONKURSU
3) Potwierdź klikając "OK"
4) Kliknij "Lubię to!"
 
Coś ty. Kiedyś doniczka mi się wyjebała z kwiatem i cała podłoga w ziemi ujebana, chuj by to strzelił.

DALEJ DALEJ PROSZĘ O GŁOSY BO KOZA SIĘ NIE UPALI
 
aha i taka wielka afera bo doniczka ci spadła na podłogę, i tylko dlatego nie możesz sobie jej kupić? nasówa mi się pytanie żyd?
 
Code:
xD dobra wysłałem do 6 osób

Dużo znajomych :w00t:


Ps: Ale i tak każdy like się liczy ^.^
 
Back
Top