• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pomysł na walki gildii

nasu

Member
Joined
Jan 20, 2008
Messages
105
Reaction score
17
GitHub
KrwawyOrk
Ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł żeby wzbogacić walki na arenach o punkty kontrolne i obronę. Np. Areną do której będą miały dostęp dwie gildie które rzucą sobie wyzwania i zostaną przeniesione do specjalnego miasta, oprócz zwykłego fragowania będą zmuszone do obrony punktów kontrolnych, np. jednym z punktów kontrolnych będzie Oracle z 5000HP, gildia która jako pierwsza zniszczy taki Oracle otrzyma losową ilość punktów - 100-500, gildia która jako pierwsza zdobędzie 2000 punktów wygrywa war. Za zwykłe fragi będzie np. 25 punktów. Losowo będzie pojawiać się broadcast, że został zrespiony nowy Oracle z informacją ile można otrzymać punktów nagrody za jego zniszczenie. Można jeszcze sprawić, że kiedy punkty życia Oracle spadną do 2500 dookoła zrespią się monstery które utrudnią zniszczenie tego gówna obu drużynom. Po zakończeniu wara wszyscy uczestnicy zostaną teleportowani do swoich guild house. :w00t:
 
@2up: a czemu nie, może się za to wezmę, tylko przydaloby sie dokladniej opisac, to ma byc ze mozesz tylko wroga statule atakowac tak?
w sumie trudne to nie jest
 
Ja mam system że 4 graczy staje przy punkcie i go przejmuje przez 5 min (nie mogą gracze zejść z wyznaczonych pól) co 1 min wyświetlany jest komunikat który punkt kontrolny jest przejmowany. Gildia która przejmie punkt kontrolny po 10 min zaczyna dostawać po 1 pkt/min leader gildii może za te pkty kupić udoskonalenia dla teamu.
 
@2up: a czemu nie, może się za to wezmę, tylko przydaloby sie dokladniej opisac, to ma byc ze mozesz tylko wroga statule atakowac tak?
w sumie trudne to nie jest

Te Oracle które będą się respić są neutralne czyli każda gildia punktuje ale wolałbym żeby drużyna musiała obronić swój własny Oracle które będą się respić co jakiś czas w mieście-arena. Taki Oracle nazywałby się np. Oracle A (dla gildii A) i Oracle B. Oczywiście czasem trza będzie porzucić obronę swojego Oracle na rzecz innego bardziej wartościowego itp. Jeszcze chciałbym żeby losowo respiły się jakieś itemy-artefakty z małą ilością HP które po zniszczeniu dają jakieś punkty dla teamu. Oczywiście zniszczenie Oracle musi dawać dużo, dużo więcej punktów niż zwykły frag i artefakt, dzięki temu wszyscy będą zmuszeni grać drużynowo. Dodatkowo po śmierci respimy się dalej na arenie w świątyni, każdy team ma własny temple. W takim trybie wara nie tracimy expa i skilli. Dzięki artefaktom gildia będzie musiała przed warem wybrać jakieś najlepsze osoby które w indywidualnych walkach będą zdobywać punkty na artefaktach.

wydaje mi się, że w samym LUA tego się nie da zrobić;p
 
Bardzo fajny pomysł tylko, że czasochłonny ciekawe komu by się chciało napisać coś takiego i udostępnić dla wszystkich ;/
 
Przeczytałem temat i jedno co mi się nasuwa: zagrajcie sobie w League of Legends. jeżeli komuś chociaż w małym stopniu uda się przenieść pomysły z tej gry na OTsa to sukces murowany.
 
"Ja" przeniosłem połowę skilli z doty do tibi i jakoś sukcesu nie będzie pewnie.

A lol sux

Dota>HoN>LoL>Demigod
 
No i widzicie, rok później i macie swój skrypt ;] Nazywa się Castle War. Na YouTube and Google Znajdziecie ten skrypt:)
Pozdrawiam
 
Ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł żeby wzbogacić walki na arenach o punkty kontrolne i obronę. Np. Areną do której będą miały dostęp dwie gildie które rzucą sobie wyzwania i zostaną przeniesione do specjalnego miasta, oprócz zwykłego fragowania będą zmuszone do obrony punktów kontrolnych, np. jednym z punktów kontrolnych będzie Oracle z 5000HP, gildia która jako pierwsza zniszczy taki Oracle otrzyma losową ilość punktów - 100-500, gildia która jako pierwsza zdobędzie 2000 punktów wygrywa war. Za zwykłe fragi będzie np. 25 punktów. Losowo będzie pojawiać się broadcast, że został zrespiony nowy Oracle z informacją ile można otrzymać punktów nagrody za jego zniszczenie. Można jeszcze sprawić, że kiedy punkty życia Oracle spadną do 2500 dookoła zrespią się monstery które utrudnią zniszczenie tego gówna obu drużynom. Po zakończeniu wara wszyscy uczestnicy zostaną teleportowani do swoich guild house. :w00t:


Pomysł fajny tylko nagroda chujowa !
poco gildi punkty skoro dostana 2x wiecej niz moga zuzyc za to ze sie zalogowali na ots ?
 
widzialem takie cos w grze Cabal Online :p tylko tam bylo takie cos ze jak chcesz sie dostac do tej wierzy co chcesz zniszczyc, mozesz napotkac ludzi z drugiej nacji i wtedy padasz haha xD
 
@up

to się nazywa nation war i niekoniecznie się wtedy pada, nie wiem co w tym widzisz śmiesznego
 
Back
Top