• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomysł

Status
Not open for further replies.

Paxton

Banned User
Joined
Feb 23, 2008
Messages
4,110
Reaction score
48
Location
London, UK
Gadając z Chojrakiem wspomnialem temat RL Map.

Gdyby stworzyc darmowy server z RL mapa niby ze jestem ich wrogiem ale w sumie wrogiem dopoki maja SMS Shop tym bardziej pelny.

Grali by ludzie na serverze bez SMS Shop? Chyba nie? Wola miec przewage nie?

I wpadlem na pomysl, a gdyby zrobic system ze gracz dostaje punkty za kazda godzine spedzona w grze? Takim sposobem rekord graczy moglby latwo pasc. Co o tym myslicie moglo by wypalic?
:peace:

edit:
A moze zeby gracze mogli jeszcze wymieniac kase i itemki na punkty? ;)
 
Dzien dobry.

Anty afk?

Dziekuje.
 
Zabezpieczenie mozna jakies wjebac, typu odpowiedz na pytanie itp. Ilosc punktow moze tez liczyc sie od aktywnosci gracza.

Dzien dobry.

Bot moze przechwycic takie dane i sam odpowiedziec.

Dziekuje.

Edit: no chyba ze bedziesz pytac o kolory warzyw czy tez inne pierdoly, dziekuje.
 
Dzien dobry.

Bot moze przechwycic takie dane i sam odpowiedziec.

Dziekuje.

Edit: no chyba ze bedziesz pytac o kolory warzyw czy tez inne pierdoly, dziekuje.

No to gracz musi wiejsc w ciagu 5 minut na strone i wpisac kdo z captcha :| Narazie nie wytykuj takich problmow bo sa malo wazne.
 
No to gracz musi wiejsc w ciagu 5 minut na strone i wpisac kdo z captcha :| Narazie nie wytykuj takich problmow bo sa malo wazne.

Dzien dobry.

Zmuszajac gracza do wejscia na strone narazasz go na bardzo nieprzyjemne doznanie w swiecie tibijskim, a jest nim smierc.

Dziekuje.
 
Na chwile obecną konkurencja jest naprawdę duża.
Zrobisz Rl mape - dajmy na to będzie grało w granicach 200-300 osób, ale po około 1- 2 miesiącach serwer padnie gdyż ludzie pójdą na inny OT. Nie ważne czy ten SMS SHOP będzie czy też owego shopu nie będzie.
 
Pomysł dobry, grali by na darmowym pod warunkiem, że były by itemki z sms shopa do zdobycia w grze!

A kto będzie sponsorował?
 
Paxton kombinujesz jak koń pod górę, tylko po co? Teraz OTSy z RL Mapkę służą tylko napierdalaniu się. Expi się do 200 lvl, a potem hi, buy 2 bp sd, buy 2 bp mwall, buy 20 bp gmp, buy 2 bp paralyze, bye..
 
Itemki w Shopie bo nie nazwe tego SMS Shop bo jest darmowy, nie byly by dostepne w grze a jedynie w Shopie na wymiane za punkty ktore sie zdobywa w grze. ;)

A sponsoring, wydaje mi sie ze ten server z Kimsufi pociagnie real mape:

Processor
Manufacturer Intel
Model i7 920
Frequency 4x 2x 2.66 GHz
NIC GigaEthernet
RAM 8 GB
Hard disk 2 x 1 TB

Lub ewentualnie ten:

Processor
Manufacturer Intel
Model i7 920
Frequency 4x 2x 2.66 GHz
NIC GigaEthernet
RAM 12 GB
Hard disk 4 x 1 TB

Bylem juz w Kimsufii i bylem zadowolony. Te servery sa kurewsko tanie wiec z tego problemu nie bedzie, ew. server bedzie zarabial w inny sposob niz SMS Shop, cos wykminie moze reklamy, ja reszte bede dokladac.
 
Paxton kombinujesz jak koń pod górę, tylko po co? Teraz OTSy z RL Mapkę służą tylko napierdalaniu się. Expi się do 200 lvl, a potem hi, buy 2 bp sd, buy 2 bp mwall, buy 20 bp gmp, buy 2 bp paralyze, bye..


Otóż mu chodzi o to, żeby ludzie którzy kupią sobie real mapke na allegro za 50 zł, przy której nic nie robią żeby nie zarabiali grubych dolarów :thumbup:

@up Kimsufi to dobra firma, a na tym sprzęcie uciągniesz wuchte osób...
 
Taaa zapytaj Kulę, czy kiedykolwiek zarobił na Melanii bez sms szopa :<

@up
W dobie Sasirowskiej kurwy i jego mapki chyba już się nic nie da zrobić :S
 
Ja nie chce na tym OTS zarabiac. Nawet o tym nie mysle, mam inne zrodla pieniedzy ktore sa wieksze niz te ktore moglbym miec z OTS.
 
Itemki w Shopie bo nie nazwe tego SMS Shop bo jest darmowy, nie byly by dostepne w grze a jedynie w Shopie na wymiane za punkty ktore sie zdobywa w grze. ;)

A sponsoring, wydaje mi sie ze ten server z Kimsufi pociagnie real mape:



Lub ewentualnie ten:



Bylem juz w Kimsufii i bylem zadowolony. Te servery sa kurewsko tanie wiec z tego problemu nie bedzie, ew. server bedzie zarabial w inny sposob niz SMS Shop, cos wykminie moze reklamy, ja reszte bede dokladac.

Dzien dobry.

Zamiast na biedne dzieci wolisz wydawac pieniadze na hostowanie OTS-a azeby malo wyedukowana mlodziez pograzala sie jeszcze bardziej w tym grzechu, jakim jest tibia? Do czego zmierasz? Aby jeszcze bardziej oglupic naszych mlodziencow probujacych odnalezc sie w tym swiecie? Produkujac kolejny server, narazasz co raz wieksza ilosc nastolatkow, dzieci, a nawet doroslych, na pochloniecie przez ten szatanski twor. Powinienes to jeszcze przemyslec.

Dziekuje.
 
Dzien dobry.

Dzien dobry.

Zamiast na biedne dzieci wolisz wydawac pieniadze na hostowanie OTS-a azeby malo wyedukowana mlodziez pograzala sie jeszcze bardziej w tym grzechu, jakim jest tibia? Do czego zmierasz? Aby jeszcze bardziej oglupic naszych mlodziencow probujacych odnalezc sie w tym swiecie? Produkujac kolejny server, narazasz co raz wieksza ilosc nastolatkow, dzieci, a nawet doroslych, na pochloniecie przez ten szatanski twor. Powinienes to jeszcze przemyslec.

Dziekuje.

Dziekuje.

Przepraszam :(
 
Taaa zapytaj Kulę, czy kiedykolwiek zarobił na Melanii bez sms szopa :<


Czy ty czaisz człowieku, że on nie chce zarobić?

Jeżeli masz problem z czytaniem to zapraszam spowrotem do podstawówki...

@topic Może chociaż, żeby Ci się zwróciło za dedyka zrobić pacc

za 3,66 na mięsiać. Nie drogo, każdy kupi a ty będziesz zadowolony, że jestes na swoim :thumbup:
 
Przepraszam :(

Prosze o ponowne umieszczenie mojego posta w Twoim 'quocie', gdyz bylem zmuszony go edytowac, wystapilo tam powtorzenie, ktore bardzo kolilo me oczy.

Dziekuje.
 
Otóż mu chodzi o to, żeby ludzie którzy kupią sobie real mapke na allegro za 50 zł, przy której nic nie robią żeby nie zarabiali grubych dolarów :thumbup:

@up Kimsufi to dobra firma, a na tym sprzęcie uciągniesz wuchte osób...

Ja nie chce na tym OTS zarabiac. Nawet o tym nie mysle, mam inne zrodla pieniedzy ktore sa wieksze niz te ktore moglbym miec z OTS.

Czy ty czaisz człowieku, że on nie chce zarobić?

Jeżeli masz problem z czytaniem to zapraszam spowrotem do podstawówki...

@topic Może chociaż, żeby Ci się zwróciło za dedyka zrobić pacc

za 3,66 na mięsiać. Nie drogo, każdy kupi a ty będziesz zadowolony, że jestes na swoim :thumbup:

Okej, okej zamuliłem trochę :| Pacc za SMS = max 100 osób na Paxton OTS, a 800+ na Vexorii i Salvadorze

@down
No addon doll już psuje całkowicie przyjemność z grania. Ehh... Nie wiem czemu, ale tęsknię za Melanią...
 
Czy ty czaisz człowieku, że on nie chce zarobić?

Jeżeli masz problem z czytaniem to zapraszam spowrotem do podstawówki...

@topic Może chociaż, żeby Ci się zwróciło za dedyka zrobić pacc

za 3,66 na mięsiać. Nie drogo, każdy kupi a ty będziesz zadowolony, że jestes na swoim :thumbup:

Moge zrobic Addon doll za 3.66 ^_^ PACC niee :(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top