• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomysł

Status
Not open for further replies.
No tak, w sumie nie ma co z RLMapki robić RPG'a bo to mija się z celem.
Jeżeli chcesz robić punkty, jakieś "questy" to custom-rpg.

W praktyce to wygląda tak, że jeżeli nasz Kowalski wchodzi na serwer z rl-map to po to, żeby mieć taniej PACC, móc polansić się SS-ami z Edron, powbijać poziom szybciej - bo na RL padł.
Nikt kto wchodzi na RL-Mapkę (pozwolę sobie uogólnić) nie patrzy na to czy są questy, co one dają, co pisze na stronie głównej. Kowalski chce po prostu założyć konto, wbić 200lvl i expić na demonach. Poczuć się tak jak h-lvle na realu. Pobić się z SD z innymi, pozabijać na pvp, nabyć tzw. "skilla pvp".

Inaczej to wygląda na RPG, bo zanim gracz zacznie być tym "lepszym" (wbije któryś tam poziom) zapozna się z - przynajmniej - mapką, jeżeli taka jest na stronie serwera, z opisami questów, z nagrodami (bo przecież quest to prostszy sposób na zdobycie dobrych itemów lub innych profitów in-game), opisami NPC itd. Wtedy można zabawić się w różne nowości itd.

Nie ma jednak sensu stawiać na innowacje w RL-Mapkach. Po prostu robić to co jest na realu, tak żeby chodziło, nie padało i wyglądało :).

#down
To jesteś noobem, masz 13 lat, grasz na rl-mapkach ;X!!!!1111!1212121@@!!

Popieram ;)
 
Ja osobiscie lubie rl mapke , ale jak widze super hiper mega przeróbke thais to już mi sie grać nie chce :p Poprostu niema rl mapek , sa tylko custom rl mapki :/. Naprawde ciezko dla mnie znaleść coś co odpowiada moim wymogom :D
 
ogolem powiem ci ze trudno sie wybic teraz a nieznajomosc robienia otsa konczy sie tym co ten ots

HACKED! :)
 
ogolem powiem ci ze trudno sie wybic teraz a nieznajomosc robienia otsa konczy sie tym co ten ots

HACKED! :)
A przed chwilą wchodziłem i była strona, bo szukałem fajnego layouta do upublikowania :p
lans widze
 
Last edited by a moderator:
Shir z pro tibiarza stal sie pro hakerem??
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top