• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

POMYSŁODAWCY RPG

neravia

Member
Joined
May 25, 2022
Messages
75
Reaction score
13
Witam!
Potrzebuje pomysłodawców - prosta historia / prosta misja.
NP. NPC Woodcutter - odnajdź jedyne drzewo na zimowej wyspie z którego opadły już liście.
Zanim wyruszysz na poszukiwania, udaj się do jaskini goblinów, które ukradły moją piłę. Za jej pomocą uda Ci się ściąć potrzebną dla mnie gałąź...
Potrzebuje kawałka, aby stworzyć nowy mebel.
Za pomoc czeka na Ciebie pewna nagroda... To jak pomożesz ?
 
I co zrobisz z takim lakonicznym opisem, który nic nie mówi? Nie wiadomo nawet do jakiego serwera szukasz pomocy.
 
I co zrobisz z takim lakonicznym opisem, który nic nie mówi? Nie wiadomo nawet do jakiego serwera szukasz pomocy.

To przykładowy opis, aby pokazać mniej więcej o co mi chodziło.
Chodzi o to aby stworzyć kilka NPC które będą dawać unikatowe misje.
 
To przykładowy opis, aby pokazać mniej więcej o co mi chodziło.
Chodzi o to aby stworzyć kilka NPC które będą dawać unikatowe misje.
No dobrze, ale jaki to jest serwer w ogóle? Bo dalej nie wiadomo do czego szukasz ludzi 😄

Ja mógłbym ci nawet tutaj na forum powrzucać trochę takich rzeczy, ale jest za mało konkretów.
 
No dobrze, ale jaki to jest serwer w ogóle? Bo dalej nie wiadomo do czego szukasz ludzi 😄

Ja mógłbym ci nawet tutaj na forum powrzucać trochę takich rzeczy, ale jest za mało konkretów.

neravia.eu
 
Witam!
Potrzebuje pomysłodawców - prosta historia / prosta misja.
NP. NPC Woodcutter - odnajdź jedyne drzewo na zimowej wyspie z którego opadły już liście.
Zanim wyruszysz na poszukiwania, udaj się do jaskini goblinów, które ukradły moją piłę. Za jej pomocą uda Ci się ściąć potrzebną dla mnie gałąź...
Potrzebuje kawałka, aby stworzyć nowy mebel.
Za pomoc czeka na Ciebie pewna nagroda... To jak pomożesz ?
Graczu musi udać się do jaskini goblinów po przeklętą piłę, którą potrzebuje do wykonania swojej misji. Po dotarciu do jaskini, musi uważać na pułapki i przedostać się przez zagadki, aby dostać się do piły. Następnie musisz stawić czoła goblinom i pokonać ich, aby móc zdobyć przeklętą piłę.
Po zdobyciu przeklętej piły, musisz udać się na lodową wyspę i ściąć drzewo życia. Musisz uważać na potwory, które tam mieszkają, i wykorzystać swoje umiejętności, aby pokonać wszystkich wrogów stojących Ci na drodze. Po ścięciu drzewa życia, musisz zebrać jego drewno i wrócić do bazy, aby zakończyć misję.
 
Back
Top