• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Porównanie

Status
Not open for further replies.

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Co polecacie vps czy dedyk ?

Czy na vpsie pójdzie rl mapa ( jaki koszt vpsa ) zakładam ze min. 3,5gb ramu będzie z rzezać

Czy lepiej server dedykowany?

pisać!

PS samme nie zamykaj tylko warnuj idiotów piszących nie na temat i usuwaj ich posty <prosi>
 
na rl mape ten z 4GB RAMu z kimsufi wydaje się być dobrą alternatywą ;-)
jak masz 18+ lat, to na hetznerze są ładne stawki, ale instalacja 150 EUR ;\
 
na rl mape ten z 4GB RAMu z kimsufi wydaje się być dobrą alternatywą ;-)
jak masz 18+ lat, to na hetznerze są ładne stawki, ale instalacja 150 EUR ;\

chodzi ci o klik Q-1T czy może i7-2T żeby jakiś server do tego postawić?
 
ten Q-1T spokojnie starczy ci na rl mape ;-)
ale jeśli chcesz sobie postawić drugiego OTSa do tego, to ciężko by ci było na 4GB pociągnąć, chyba, że odpowiednio zoptymalizujesz ;-)
 
ten Q-1T spokojnie starczy ci na rl mape ;-)
ale jeśli chcesz sobie postawić drugiego OTSa do tego, to ciężko by ci było na 4GB pociągnąć, chyba, że odpowiednio zoptymalizujesz ;-)

grr ja troszkę zielony jestem "administracji" serwera :( , było mi dobrze w pewnym hostingu tylko mnie wyjebali <_<

tak zapytam głupio vps ma taka sama obsługę jak dedyk? xD
 
grr ja troszkę zielony jestem "administracji" serwera :( , było mi dobrze w pewnym hostingu tylko mnie wyjebali <_<

tak zapytam głupio vps ma taka sama obsługę jak dedyk? xD

Bardzo Głupie pytanie...

Na vps'ie co najwyżej evo jakieś z 20 megową mapką...
 
Kulfon, tam koło sądu co budują popytaj u nas.


może ovh? dedyk oczywiście

Próbujesz być dowcipny, ale jesteś głupi. Bo ja pisałem, że hosting sądu jest koło mojego, nie sąd. No, ale cóż.

Są ludzie i parapety.

i tak btw to napisał, że nie ma siana na dedyka ~
 
Kulfon, tam koło sądu co budują popytaj u nas.


może ovh? dedyk oczywiście

Próbujesz być dowcipny, ale jesteś głupi. Bo ja pisałem, że hosting sądu jest koło mojego, nie sąd. No, ale cóż.

Są ludzie i parapety.

i tak btw to napisał, że nie ma siana na dedyka ~

grr pisałem ze mam kase gorzej a administracją bo "pro hajtem" nie jestem :| jestem bardziej zielony niż ta czcionka :|
 
każdy kiedyś zaczynał :)

grr tylko na pomoc nie moge liczyć tu , ponieważ nie można pomagać,więc jak mam sobie poradzić? :p

jeśli chodzi o vps to za 160zl moge mieć

klik takie parometry jak ten za 129 tylko z 3,5gb ramu (gwarantowanego) i 4,5gb ramu (maksymalnego)

grr! trudny wybór czy szukać "hostingu" czy "kupić swój server"


tak btw ten za 28 zl niema limitu transferu.. chyba każdy się domyśli..
 
Last edited:
ta, ale masz łącze 5 mbit ;-) wiec do ddsow nie skuteczny, wiem bo kupiłem i nie nadaje się
woec do chuja takie lacze mozesz se podlaczyc

to nawet w wsi stalowej juz neta 4 mbit da rade.. a w wiekszych miastach to maja 50 mbit...
 
ta, ale masz łącze 5 mbit ;-) wiec do ddsow nie skuteczny, wiem bo kupiłem i nie nadaje się
woec do chuja takie lacze mozesz se podlaczyc

to nawet w wsi stalowej juz neta 4 mbit da rade.. a w wiekszych miastach to maja 50 mbit...

heh tam nie pisze jakie łącze :p

grr więc radzicie na swoje iść? ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top