• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Postrach adminów - nowy hakier

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Elo, ostatnio na gg napisał jakiś typ, dobra beka z niego, sami poczytajcie. Crypton, to prawda, że 12x vestie wyjebał? xddd.

10308316140323895417.png
 
tez slyszalem o tym że Crypton płaci za to by mu nie DDoSowali serwa
podaj mi nr GG tego typa , sprawdze czy to ten sam mi to pisał
 
tez slyszalem o tym że Crypton płaci za to by mu nie DDoSowali serwa
podaj mi nr GG tego typa , sprawdze czy to ten sam mi to pisał

Masz numer obok nazwy "ha" w screenie.
 
Firmy Hostingowe tez płaca :D

a co do hakera to moze napierdalal Loic"em wyjebalo mu neta albo byl globalsave i zaciesza :p
 
no to jednak ten mit coś musi w sobie mieć, bo mi osoba z innego numeru pisała o tym że Crypton spłaca się ;p

On pisał, że nazywa się Wizi czy tam Wizard coś takiego z tibii tv. Ale z tego co pisał to wydaje się jakiś zjeb, bo na początku pisał, że mu ddosują ots i jak może się zabezpieczyć, a później, że wypierdala vestie 12x. Teraz mnie zablokował bo napisałem, że na otlandzie się pośmiejemy z niego xdd.
 
Wy naprawdę myślicie że ktokolwiek płaci zato żeby go nie ddosować ? hahaha leże
 
no to jednak ten mit coś musi w sobie mieć, bo mi osoba z innego numeru pisała o tym że Crypton spłaca się ;p

jakbym napisał z 20 numerów gg, że twoja mama dała dupy w gangbangu to byś naprawdę uwierzył, że twoja mama dała 20 facetom? bo przecież każdy ma inne gg, a mówi to samo 0.o


#temat

weźcie bo to żałosne jest, taki sam pewnie pro ogar jak sasir i inne mózgi, tak sasir, który też pro groził jaki to koks jest, a większość crashów była z powodu paru błędów w silniku i w skryptach, co prawda miał też tą swoją niby ddos bombe, ale nawet hetznera, na którym sepira stała nie dał rady złożyć
 
Lepiej z nim nie zadzierać, po tej rozmowie wnioskuję, że jest zdolny do wpisania komendy ping w cmd. Parę sekund i twój server leży.
 
Last edited:
jakbym napisał z 20 numerów gg, że twoja mama dała dupy w gangbangu to byś naprawdę uwierzył, że twoja mama dała 20 facetom? bo przecież każdy ma inne gg, a mówi to samo 0.o


#temat

weźcie bo to żałosne jest, taki sam pewnie pro ogar jak sasir i inne mózgi, tak sasir, który też pro groził jaki to koks jest, a większość crashów była z powodu paru błędów w silniku i w skryptach, co prawda miał też tą swoją niby ddos bombe, ale nawet hetznera, na którym sepira stała nie dał rady złożyć

Już nie pierdol głupot, bo sasir taki był jaki był, ale maszynę w hetzner jak miał botneta by Ci zgasił w 30 sekund. Wcale go nie bronie, bo mam na niego wyjebane, ale botneta miał i to dość potężnego...
 
Już nie pierdol głupot, bo sasir taki był jaki był, ale maszynę w hetzner jak miał botneta by Ci zgasił w 30 sekund. Wcale go nie bronie, bo mam na niego wyjebane, ale botneta miał i to dość potężnego...

nie miał. wynajmował na godziny. każdy może.
 
nie miał. wynajmował na godziny. każdy może.

No ok, to nazwę to inaczej "miał możliwości" i często je wykorzystywał, atakował serwery, a za botneta mu się zwracało z harczy ... Mniejsza, nic nie chcę swoim postem udowodnić, chcę tylko uświadomić semmiego że jak by chciał to hetzner by usnął na jakiś czas.
 
Ja mam 2 stacjonarki i dekoder z polsatu więc uważaj crypton bo jebne ci botneta.
 
Back
Top