• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Postrach adminów - nowy hakier

Ja mam 2 stacjonarki i dekoder z polsatu więc uważaj crypton bo jebne ci botneta.

Ty się nie śmiej, bo ten typek co do mnie pisał mówił, że ma ultra światłowego(?) neta i 2 laptopy i każdy ots pada. Do tego jest takim ogarem, że nie da się go namierzyć, bo kiedy atakuje jego ip się nie zapisuje :D. Tak mi powiedział xdddd.
 
Ty się nie śmiej, bo ten typek co do mnie pisał mówił, że ma ultra światłowego(?) neta i 2 laptopy i każdy ots pada. Do tego jest takim ogarem, że nie da się go namierzyć, bo kiedy atakuje jego ip się nie zapisuje :D. Tak mi powiedział xdddd.

Nic dziwnego, robi to emacsem przez sendmail.
 
Już nie pierdol głupot, bo sasir taki był jaki był, ale maszynę w hetzner jak miał botneta by Ci zgasił w 30 sekund. Wcale go nie bronie, bo mam na niego wyjebane, ale botneta miał i to dość potężnego...

hehe chuj.a prawda bo jak jebnął swoją "bombę" to tylko lagi były, co prawda spore, ale ani strony nie wyjebało ani servera, więc wiesz. Sam zresztą nie raz z nim pisałem i widziałem jak wywalał ludzi, ale niektórych poprostu nie mógł, tłumaczył to, że "mają niby jakiś lepszy dedyk z firewallem i, że nikt nie dałby rady tego wyjebać" hehe
 
424px-Stachledraht_DDos_Attack.svg.png


Ja bym lepiej uważał bo tu jeszcze internet wchodzi w rachube :/....
 
Back
Top