• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukiwane pliki do OTS'a 7.6

Aroxenti

Member
Joined
Feb 19, 2013
Messages
43
Reaction score
12
Witam!

Od jakiegoś czasu mam zamiar stworzyć OTS'a. Wszyscy wmawiają mi że tworzenie starych otsów jest nie opłacalne, ale myślę że jak zrobię coś naprawdę dobrego to ludzie będą wchodzić na mój serwer :)
Potrzebuje 2 rzeczy, a dokładnie:
- Silnika na którym postawie serwer pod Tibie 7.6
- Data Pack z mapą YurOts (chyba dobrze napisałem) najlepiej czysta, sam bym chciał ją przerobić.

Szukałem na Otlandzie wszędzie*, ale nic nie znalazłem. A jeżeli już coś niby podobnego było to albo Yur'ka nie przypominająca Yurke. Jak widzę że założyciel tematu, który wrzucił silnik czy data pack'a ma 1 post czy tam 10 i w dodatku jest zbanowany to jakoś nie mam zamiaru pobierać.


Pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź/pomoc.

* - Tak, używałem opcji szukaj :)
 
No to yurek pod sql nie wyszedł.
Pobierz mapę yourka i aveste a nie czekasz aż ktoś Ci wszystko zrobi.
 
Nie wiem na ile to jest czyste ale powinno być.

YurOTS - Silniki - Kredka96 - Chomikuj.pl

Czytając komentarze widzę że silnik dziurawy :/ troszkę też się dziwie ile ważdy 2.6mb? Troszkę mało...

@TOPIC

Ma ktoś może coś takiego jak podał kolega #up tylko nie dziurawy?

Na jednym z forum znalazłem TFS'a pod 7.6, pod SQL'a. < I mówicie że na tym Yurek by nie poszedł? :/
To jaka mapa/data pack by najlepiej poszedł na tym TFS'ie. Najwyżej zrobie wszystko na takie jak chce byle mieć te kilka rzeczy już z głowy.

Pozdrawiam.
 
Wpierw to odróżnij silnik od mapy i od datapacka, potem się za co kolwiek bierz.
Jak nie umiesz pobrać nawet gotowej mapy i gotowego silnika to najlepiej w ogóle się za to nie bierz, bo to jest poniżej czego kolwiek.
 
Odróżniam ;)
Jak łatwo zauważyć to pierwszy raz tak porządnie chcę się zabrać za OTS'a bo to co się teraz dzieje na OTS'ach 7.6 to aż płakać się chce.
A ty Shunner takimi tekstami nic nie wnosisz do tematu a mnie na pewno nie zniechęcisz. Jak masz zamiar dalej tak komentować to chodź na PW albo wgl. nie pisz, okej? Bo zaśmiecasz mi tylko temat. Dzięki.

W końcu nie od razu Rzym zbudowano, tak? A wszystkiego da się nauczyć więc dajcie spokój z komentarzami jak Shunner tylko starajcie się pomóc początkującemu.

Pozdrawiam, z góry dzięki.
 
zalatw mi mapke 9.8 rl ktora ma tp na gnomy itp mam jedna lecz jest pracy w pip : P
to ci dam moj komplet otkow 7.6 : )
mam ich sporo ^^ a otek sql to masz jednego Tfs'a 7.6 : )
 
Jak jutro idziesz do pracy to przecież sobie zgrasz i będziesz miał swoją mape :D
A jak masz sporo kompletów do OTS'ów 7.6 to nie zaszkodzi chyba Ci jakbyś mi jeden oddał. :p

Pozdrawiam.
 
otek sql to masz jednego Tfs'a 7.6 : )

to sie mylisz, istnieje również kentana 3.0 również sql 7.6 na bazie właśnie yurka którego szuka autor tematu.
Let me google that for you

Oczywiscie istnieje wiele stwierdzeń iż tfs lub avesta jest lepsze, ale na bazie yurka właśnie jest kentana i dużo łatwiejsza do skompilowania na linuxie, poniewaz jest do niej kilka poradników jak to zrobić. Mapa? Hmm znajduje się tam jakaś mapka, zawsze możesz skompilować a datapack z mapą wrzucic z czystego yurotsa. Lepiej juz jest stworzyc mape od zera niż przerabiac YurOTS, ale to tylko rada i strata czasu :D
 
Back
Top