• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Team Poszukuję ludzi do pracy przy ots. [polish only]

Chev

C++ /lua scripter
Joined
May 22, 2010
Messages
195
Solutions
1
Reaction score
11
Location
Poland
Więc witam...

Odrazu mówię że tylko polaków przyjmuję...

Nie będę się tu rozpisywał do jakiej perfekcji ots dążę... porostu jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam na: LINK ( strona przeważnie na dniu czynna...)
Serwer jest w fazie testowej... Czego brakuje? Właściwie wszystkiego... Ale liczą się chęci...

[Niektóre rzeczy jakie chce zrobić]
*W pełni polski ots
*Awans postaci rodem gothic 3 (nie ma skili tylko siła, zręczność itp + dodatkowe umiejętności typu (lepsza walka mieczem, mistrzowska walka, walka 2ma broniami))
*Ciekawa fabułę, pełna questów... (Tutaj gracz będzie miał do wyboru... jeżeli chce to wykonuje główne questy i idzie z fabuła, czasami sobie poexpi gdzieś
lub w ogóle pominie fabułe i tylko expi a pozniej np do niej wróci...[tylko "rook" przewiduje wymuszone wykonanie 3 questów])
*wszystko czego gracz zapragnie :)

Więc poszukuję:

Mapper: [najlepiej z 10] Odrazu mówię że nie poszukuje człowieka który umie w rme zrobić kawałek ziemi, 3 drzewa na krzyż i myśli ze jest fajnie...
Poszukuję tylko najlepszych!
Expowisk nigdy za wiele więc jak pisałem wolnych miejsc dużo...

Lua/xml scripter: [2]
Do zrobienia:
*do tworzenia zaawansowanych npc
*do zbalansowania potworów...
*do stworzenia nowej listy przedmiotów które zmieniły id w ostatnich update'ach...

Grafik
: [1 od grafiki pikselowej 2gi od wektorowej]
Do zrobienia:
*grafika na strone (logo, bg, bannery itd itp)
*grafika do klienta ( narazie tylko samą skórke, jak z itemkami to się zobaczy...)
*jakieś reklamy?

Php scripter: [1]
Do zrobienia:
*głownie unikalny layout strony
*coś innego również się z najdzie...


Na chwilę obecną tyle mi przychodzi do głowy...
Zainteresowani proszę o KONTAKT wedle schematu:
Code:
Nick/imię:
Profesja:
Z kąd:
Kontakt:
Przykład (jeżeli jesteś pamperem najlepiej odrazy podeślij mapę sprawdzająca )
 
Last edited:
W pełni polski ots? Nie uda Ci się to. Przetłumaczysz sobie skrypty, stringi w silniku. Masz "w pełni polski" silnik. W kliencie przetłumaczysz kilka zwrotów i zabraknie pamięci na resztę. Klienta nie spolszczysz w 100%, mi się udało gdzieś w 30-40% i reszty się nie dało. Ale życzę powodzenia.
 
W pełni polski ots? Nie uda Ci się to. Przetłumaczysz sobie skrypty, stringi w silniku. Masz "w pełni polski" silnik. W kliencie przetłumaczysz kilka zwrotów i zabraknie pamięci na resztę. Klienta nie spolszczysz w 100%, mi się udało gdzieś w 30-40% i reszty się nie dało. Ale życzę powodzenia.
Wszystko się da oprócz Klienta.

Pomyślałeś o wynagrodzeniu osób pracujących dla Ciebie ?

Tak, ale dopiero po wykonanej pracy... tzn jak ots stanie na nogi i zacznie iec to kazdy dostanie swoje udzialy zaleznie od tego ile co kto zrobil + dodatkowo premia jezeli dalej bedzie chcial rozwijac ot...
 
Back
Top