• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuje ludzi do realizacji projektu.

enanthenone

Member
Joined
Jan 15, 2017
Messages
67
Reaction score
10
W ramach hobby od dłuższego czasu tworze 100% custom server w klimatach słowiańskich.

Na dzień dzisiejszy posiadam :
-skonfigurowany odpowiednio server vps - ots/acc maker juz stoi.
- własną mapę ( myślę że dosyć wysokiej jakości) - trzeba ją oskryptować odpowiednio, dodać questy etc
- duuuużo własnych innowacyjnych spelli z łacińskimi inkarnacjami typu deszcz strzał dla huntera. evil spirits rodem z MU online i wiele wiele wiecej. Czegoś takiego w tibii osobiscie nie widziałem jeszcze jeśli chodzi o pomysł i wygląd.
- własne profesje. chociaż myślę nad stworzeniem całkiem innej definicji postaci.
- chęci i mało czasu ( stąd ten post tutaj )
- planuje zmienić znany wszystkim podział broni na broń 1h / 2h
- dodać lvl mobów ( wymagana ingerencja w source a z c++ jestem cieńki bolek )
- dużo skryptów które być może wykorzystam typu alchemy, diablo loot, upgrade jewels system z poprzednich projektów
- jestem w trakcie dodawania profesji rodem z wowa ( skinning / leatherworking, minning / blacksmithing etc )

Pare słów o tym jak ots ma wyglądać w stadium końcowym ( UWAGA CHAOTYCZNY ZARYS ) :

Dużo questów i wątków fabularnych. Klimaty ala wiedzmin (moby z bestiariuszy slowiańskich, questy typu :" topielcy porywaja nam dzieci, nie wiadomo gdzie sa, znajdz ich, zabij i przynieś dowód" ).
Wysoki poziom rozgrywki ( smok w 5 osób - nie za 5 shootów i to przed odpowiednim przygotowaniem się na tego typu gada )
Zmieniony drop z mobow oraz ich występowanie na zasadzie raidów ( nie bd regularnych respów np hydr a jeśli już to pojedyncze osobniki)". Trudno dostępne lepsze przedmioty ( plate set byłby rarytasem)
Jeśli starczy czasu i chęci pobawić się możemy nawet w zmiane spirtów.
Daily limit ( malutki ) potionów w sklepach. Od tego jest alchemia.




Z góry zaznaczam że server tworze wyłącznie w ramach hobby / nauki skryptów więc nie bd nawijał o płaceniu ludziom udziałami z sms shopu czy cos w tym stylu. W przyszłości pomyślę nad jakims sposobem donacji chociażby po to żeby jakaś część kosztów związanych z wynajęciem vpsa sie zwracała. Oferuje natomiast pozycję goda i dostęp do skrytpów/wiedzy.

Do projektu szukam ludzi którzy lubią grzebać się w tego typu rzeczach ew. chcących nauczyć się nowych rzeczy.
Mile widziana jest znajomość :
- C++ ( w mniejszym lub większym stopniu )
- PHP
- Lua ( w mniejszym lub większym stopniu )
- RME ( tworzenie konkretnych map)
- Przydała by się też osoba od konkretnych kampanii reklamowych.
 
Back
Top