• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuję mapperów/skrypterów

ikerjarek4

New Member
Joined
Jan 4, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Poszukuję mapperów do ekipy na wielenots. Tibia 8.42, tfs 0.3.4!
Mapa ukończona w 10% Należy dokończyć całą, w jak najszybszym czasie, lub 30%, zanim otpalimy ots. Najwyżej będą częste update mapy.

Serwer posiada:
- własne skrypty
- własne przedmioty
- własne sprites
- własne potwory
- własną mapę - tego oczekuję od mappera.
- upgrade system
- ots polski - spolszczony silnik
- i inne. ( więcej na gg i email )


Exp ustalony na 10.

Czego oczekuję od mappera?
- szybkiej pracy
- zaangażowania


Posiadani mapperzy: 1/3

Co daję w zamian?
30%, ewentualnie po uptade 50% w sms-shop, lub można się dogadać na gg.

Jeżeli jesteś chętny to pisz na gg:8175808, lub email. [email protected]

Więcej informacji po skontaktowaniu się ze mną.

P.S. Wiek nie ma znaczenia.
 
Last edited:
A może napisz co ty będziesz robił w tym wszystkim, zgarniał kasę??? zarządzał ludźmi?

Czego oczekuję od mappera?
- szybkiej pracy
- dobrych expowisk
- doświadczenia, talentu
- umiejętność tworzenia miast
- zaangażowania

Przykro mi ale taki mapper pewnie zarobi więcej sam niż przy pracy u Ciebie.

Czemu nie napisałeś co oferujesz za pomoc? Czyżby to była możliwość bycia GM'em ??

otpalajcie :)
 
Last edited:
Jobs.

Zamknijcie mu to.

PS. Nie widze tego, pomoc za free ^^
 
Ja hentnie pomoge, mam doświatczenie w takih sprawah. Ówielbiam mappować i świentnie mi to idzie. Moge pokazachc moje prace? Przyjmiecie mie? Prośe :(
 
przechwytywaniey.jpg


mozna jako pro mapper? plx
 
dzieki za ocenke Xd foto skopiowałem z tneta bo jakis gostek je dodał z opisem

Na obrazku widać jak zmasowane siły Batów pod dowództwem czikena zaatakowały miasto
Po prawej str widać zchody!...niestety to tylko pułapka na wroga!!!
Na dole widzimy stado chien!które prubiją bronić miasta!!
Snejki uwięziły generałów(lizardów)- a ci nie mogą się wydostać
Na ziemi widać itemy poległych żołnieszy
Widać też 2 jeziorka(2 albo 3)
I w rogu niebieską ściane... widać też wilki
Jak wiemy nietopesze są silniejsze od chjen!!!! |I to bardzo
Proszę o pozytywne komentarze

XD!
 
Kurde daj mi do niego namiary bo właśnie takiego miasta szukałem pięknie zrobione i dopracowane, widać że autor włożył w to całe serce, RME w rękach mistrza i widać rezultaty. 10/10
 
otpalimy ota razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja jestem 1 jego maperem , kto mi POMOSZE ?
TO MOJA PIERWSZA MAPA :
LD.B.0176.006.R.png

Widac ze miasto jest zrobione z kosci . I to wsyztsko co tu widac .
 
Na tym forum są ku..wa sami spamerzy. Napisałem więcej info na gg, to więcej info na gg kur.wa! Nie oferuje gm, chociaż też może być. Oferuje zysk z sms shopu ileś tam % ;/
A co ja zrobiłem? Kur...wa całą resztę i mapę też!! Pozdro
 
ileś tam % wiec napisz ile % może się ktoś skusi ale skoro nie piszesz to pewnie dlatego że wstyd o tym wspominać.

@freshots

Mapa całkiem ładna różnorodne ukształtowanie terenu 2 spore kontynenty naprawdę solidne wykonanie, myślę że z taką mapą ten ots będzie naprawdę innowacyjny powinieneś skontaktować się z tym mapperem od 0wn3d'a to by miasta porobił.
 
Chojrak wydaje mi się że ciężko będziesz miał z pierwszym i drugim ale trzecie znajdziesz bez problemu, walają się setkami po forum.
 
Back
Top