• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Poszukuje] - NPC Misje

Drakonnan

Active Member
Joined
Oct 8, 2011
Messages
50
Reaction score
27
#GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO
 
Last edited:
ja pierdole to już nawet ja bym to napisał kurde ludzie używajcie poradników bo coś takiego to można dzięki poradnikowi byle jakiemu wypisać -_-
 
#GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO
 
Last edited:
a zesraj się nie daj się, za darmo to kopa nie dostaniesz :)
 
#GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO
 
Last edited:
po prostu mówię, jak liczysz na coś za free, a tym bardziej skrypty to lepiej zacznij się uczyć ;)
 
#GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO
 
Last edited:
#GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO #GUNWO
 
Last edited:
Ehh... widać że na tym forum to pomocy się nie znajdzie. To ja się z tego gówna zwijam. Na T.net.pl nie ma takich zjebów jak tu - tylko za kase. A wypierdalaj pod latarnie - tam zarobisz.
Z takim podejściem długo byś tu i tak nie zabawił.
 
to właśnie ty idziesz na kase bo chce wszystko miec na już. Sciagnij sobie moonotsa tam jest taki skrypt ale ty wolisz czekac az ktos go tu w tym temacie wklei.
 
hahahaha TNET to takie gówno, że nooby wspierają noobów, to tam ci będzie 20 osób sklejać ten skrypt, a i tak będą błędy...


Z drugiej strony odpowiedzi dusqa były chujowe, bo tylko go pocisnąłeś nie dając nic od siebie, to wkurza... Mogłeś go opierdolić + coś mu podsunąć:D


To ja mu podsunę

najpierw sprawdzaj msg

if msgcontains(msg, 'tutaj jakis wyraz kluczowy') then

czyli tutaj wpisz np. mission

i potem

if getPlayerLevel(cid) < X then

X to lvl



Co do misji kolejnych to musisz sprawdzać Storage value


getPlayerStorageValue(cid, key, value)

setPlayerStorageValue(cid, key, value)



A JEŚLI CHCESZ GOTOWCA, TO NAPISZ PO ANGIELSKU PROŚBĘ W DZIALE REQUEST ALBO POPŁACZ SIĘ NA TNET'A TYLKO PAMIĘTAJ, ŻE JUŻ DALEJ NIŻ NAPISANIEGO TAKIEGO SKRYPTA TAM NIE ZAJDZIESZ
 
Back
Top