• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuję zgarnej/ych osoby/b do projektu

Azarael

New Member
Joined
Nov 20, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Cześć, jestem Wojciech, jestem niezależnym programistą C#, jestem fanatykiem technologi Microsoft, w tym NET Framework i wszystko co z tym związane. Żadne wyzwanie skryptowe nie jest dla mnie problemem (LUA nie stanowi dla mnie również problemu).

Chciałbym wrócić na scenę OTS, mam kilka pomysłów, zacząłem od zera mapę, chciałbym stworzyć projekt innowacyjny m.in. taki aby gracze mogli projektować sami swoje domy, które stworzą w moim programie a następnie automatycznie prześlą na serwer itp. Na pewno chciałbym zrezygnować ze zjawiska Pay2Win.

Jeżeli masz czas, jesteś mapperem, bądź koderem - napisz do mnie, mój adres e-mail: [email protected] a możemy razem stworzyć coś naprawdę fajnego.

Serwer łączący dobrą zabawę FUN z elementami RPG, wersja klienta 10.98 (11.00 nie przypadła mi do gustu), z customowymi rzeczami: tysiącem nowych potworów, czarów, questów z dosyć niskim rate.

Nie ma problemu z hostingiem, posiadam serwer dedykowany w chmurze do innych projektów, który pociągnie serwer z +200 graczami.
 

Similar threads

Back
Top