• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Potrzebnuje skryptu który teleportuje na 5 losowych pozycji

Status
Not open for further replies.

lajrek34a

New Member
Joined
Sep 15, 2009
Messages
117
Reaction score
0
Tak jak w temacie.. potrzebny mi taki skrypt na pvp-enfo zeby teleportowal to losowych temple
 
użyj math.random i po sprawie to nie jest jakiś trudny skrypt i na pewno dasz sobie radę sam.
 
No to niech sie nauczy. To nie jest trudne. Gotowych rozwiązań trzeba szukać w dziale Lua / XML a nie prosić na Polish Board.
 
Znalazłem ten skrypt tylko nie wiemjak go dodać czy do actions czy gdzie indziej i jaką linike dodać do xml.


local positions = {
{x = 1000, y = 1000, z = 7},
{x = 1000, y = 1000, z = 7},
{x = 1000, y = 1000, z = 7},
{x = 1000, y = 1000, z = 7},
}

function onStepIn(cid, item, position, fromPosition)
local randPos = positions[math.random(1, #positions)]
doTeleportThing(cid, randPos)
doSendMagicEffect(randPos, CONST_ME_TELEPORT)
return true
end
 
To już zależy od Ciebie i do tego kiedy mają być teleportowani ludzie.

onStepIn wygląda na move events ;]
 
lajrek34a przed tobą jeszcze dużo nauki, polecam Ci na początek poczytać jakieś poradniki bo widzę że podstaw nie znasz ale każdy tak zaczynał. Jeśli będziesz liczył tylko na forum a nie starał się samemu coś zrobić to daleko nie zajdziesz :/
 
znam podstawy bo jestem w trakcie robienia zaje... ots pvp-enfo ;] i też mi się wydawało że jest to movements
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top