• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Potrzebuję informacji o tfs 0.4.

Qbee

Open Tibia Fan
Joined
Mar 9, 2009
Messages
174
Reaction score
4
Chce przenieść się z 0.3.6 na 0.4 i automatem z 8.54 na 8.7.

1. słyszałem że niektóre skrypty nie działają po takiej przeprowadzce. mam się tego bać? bo poprawianie kilkuset skryptów jest niefajne.

2. na 0.4 są nowe czary, itemy i inne pierdoly z 8.7?

jeśli macie jakieś teksty na te tematy mozecie kopnąć linki.
 
A co chcesz dodać do sms shopu jeszcze wierzchowce?

Myślę, że kilkuset skryptów nie będziesz miał do poprawiania. Większość powinno działać bez problemu jak coś nie działa to przecież silnik ładnie błąd zwraca i można naprawić. Nic nie przychodzi łatwo a tym bardziej pieniądze...
 
w jednym z tematów ktoś napisał że niektóre funkcje zmieniły nazwy ale są przekierowane i nie ma z tym problemu.

a o te nowości z 8.7 pytam z ciekawości.
 
Last edited:
w jednym z tematów ktoś napisał że niektóre funkcje zmieniły nazwy ale są przekierowane i nie ma z tym problemu.

a o te nowości pytam z ciekawości.

Dużo tego nie ma, między innymi w 0.4 są milisekundy, musisz po trzy zera dopisać do save, cleana ~ globalevents,

Zależy jakiego reva ściagniesz, możesz ściągnąć nowego pod 8.7 a możesz starego pod 8.54.

Między 0.3.6pl1, a 0.4 aż takiej różnicy w funkcjach nie ma.
 
kiedy skończy mi się donator na otlandzie stracę możliwość korzystania z tfsa czy tylko pomoc techniczna?

sory za takie debilne pytania ale po prostu chce mieć 100% pewności przed zakupem.
 
kiedy skończy mi się donator na otlandzie stracę możliwość korzystania z tfsa czy tylko pomoc techniczna?

sory za takie debilne pytania ale po prostu chce mieć 100% pewności przed zakupem.

Tylko pomoc na donator board, a poza nim nikt Ci nie pomoże.
 
@up
Stracisz tylko pomoc techniczną, tfs-a nikt ci nie zabierze.
 
Dużo tego nie ma, między innymi w 0.4 są milisekundy, musisz po trzy zera dopisać do save, cleana ~ globalevents,

Zależy jakiego reva ściagniesz, możesz ściągnąć nowego pod 8.7 a możesz starego pod 8.54.

Między 0.3.6pl1, a 0.4 aż takiej różnicy w funkcjach nie ma.

Zawsze w kodzie tfs możesz zmienić tak by było w sekundach :)
 
Kilka funkcji może się troszkę zmienić ale dużych poprawek nie będziesz miał.
Co do tego co zostało zmienione od 8.54 do 8.7 możesz poczytać tutaj:
Update – Tibia Wiki

Osobiście polecam Ci tą zmianę ze względu na stabilność i update tego silnika :)
Pozdrawiam


>>> 200 post ^^ <<<
 
Back
Top Bottom