• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Potrzebuje Krytyki ! :D Pixel Art

bilon

Brak
Joined
Dec 11, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Location
Poland
Siema

Od jakiegoś czasu zajmuję się pixel artem w paincie zawsze robiłem postacie 32x32 wczoraj postanowiłem zrobić coś nowego, więc namalowałem vegete ale taką większą.

Proszę o opinie bo nie wiem czy jest sens malować ją do końca.

14589720296399659758.png



Z góry THX.
 
jak bym miał oceniać szczerze, no to bez najmniejszych zarzutów, nie wiem - wydaje mi się jakby to był jakiś Vegeta z oficjalnej strony DBL. Ale jak chcesz krytyki to zjebane, idź się powieś :)
 
Mi to bardziej podchodzi pod próbę dowartościowania siebie (bez urazy ofc.)
Skoro robisz to już jakiś czas, to zapewne wiesz jak Ci to wychodzi.

ALE skoro oczekujesz opinii userów, to moim zdaniem powinieneś zmienić włosy (są zbyt kanciaste), reszta jest ok.
 
"ej siema narysowalem wegete <skonczony rysunek> powiedzcie, ze jest zjebany to nie bede go konczyl"


PS. W ogole niepodobny

logo_vegeta.png
 
Nie no, dla mnie w porządku. Uprawiam ten sam sport:

8eab07e6b51b565a1b68927f466e1eb4-d3atffl.png.jpg
 
Nawet nie wiem, jak wygląda oryginał (ok, widziałem, ale nie pamiętam), ale ten kwalifikuje się na oficjalny obrazek !
Jak masz furę czasu to przerób sprity Tibii i będziesz miał najlepszego OTSa.
 
Don Daniello, wiem o tym ale sprity to nie wszystko ;/ jestem słaby w skryptach jak ktoś by mi dał tfs 0.3.6 z transform i taimi podstawowymi to dalej bym dał radę ale tak dobrze to nie ma ;/

Nie chciałem się chwalić tylko po prostu chciałem poznać opinie ludzi którzy mnie nie znają bo wszyscy znajomi " o zajebiste " itd ... Ale dziękuję za waszą ocenę.

Lanceq, napisałem kilka godzin temu dałem troszkę więcej niż masz tu i nikt nie skomentował ;/
 
Lanceq, napisałem kilka godzin temu dałem troszkę więcej niż masz tu i nikt nie skomentował ;/

Pospamuj link galerii do kilkunastu wpływowych spriterów i od razu psy się zlecą.
Tajniki reklam - chcesz sławy, musisz na nią zapracować.
Z resztą Twoje sprity to nic szczególnego. Zobacz to co robi Krisosw, np.
 
Back
Top