• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Potrzebuje NPC - powinien być łatwy do zrobienia

Smel

[SNEL]
Joined
Jan 10, 2009
Messages
832
Reaction score
2
HiHo.
Jak już w tytule tematu napisałem, potrzebuje npc, który by zamieniał kryształy (ID: 9970 ,looktype
small_topaz.gif
) na itemki.
Nie będę wymieniał jakie to mają być itemki bo sam potrafie to zrobić (WooW!)
NPC powinien mieć jakieś 20 slootów na itemki do zamiany w tym kilka na countable items.

Jeśli jest to możliwe, to prosił bym o to aby podczas rozmowy z NPC można było otworzyć okno trade z pokazanymi itemkami do zamiany (jeśli się nie da tego zrobić to nie szkodzi).

NPC może/powinien być w 100% po Polsku.
_________________________________
Oczywiście za pomoc daje Rep++
 
Miczek - prawda.
Xavizo - jesteś debilem? Gdybym go potrafił zrobić to bym nie pisał takiego tematu. Napisałem, że powinien być łatwy dla ludzi którzy się troszkę na tym znają/zajmują się tym.
 
Miczek - prawda.
Xavizo - jesteś debilem? Gdybym go potrafił zrobić to bym nie pisał takiego tematu. Napisałem, że powinien być łatwy dla ludzi którzy się troszkę na tym znają/zajmują się tym.

jak się tym nie zajmujesz to po co Ci on?
 
Nie chce cię obrażać ale "ty ułomny jesteś" ?
Nie przyszło Ci do głowy to, że mogę właśnie robić OTS'a? I potrzebny mi jest taki npc.
Skrypty nie są moją dobrą stroną więc proszę o pomoc...
 
Nie chce cię obrażać ale "ty ułomny jesteś" ?
Nie przyszło Ci do głowy to, że mogę właśnie robić OTS'a? I potrzebny mi jest taki npc.
Skrypty nie są moją dobrą stroną więc proszę o pomoc...

jeśli zajmujesz się OTS'ami to powinneś znać podstawy lua, php, c++, itd...
 
Ja sprawdzam się bardziej jako Mapper. Robienie skryptów zostawiam profesjonalistom. Jeśli czegoś nie potrafię zrobić to o to ładnie proszę ...
 
Back
Top