• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Potrzebuje pilnie pomocy

Jarthal

New Member
Joined
Apr 6, 2016
Messages
15
Reaction score
0
Serdecznie witam wszystkich którzy odwiedzą mojego posta, a mianowicie chodzi mi o pomoc bo nie umiem i nie wiem co może być problemem.

Podczas gdy działa mój ots na jest wystawiony na linux debian 8 a problemy sa nastepujące...

Podczas grania zarza sie choć nie czesto ze jak sie zginie to juz potem nie mozna expic bo nie chca rosnąc poziomy znaczy ze jak padnie taki ms na demonie to spada mu poziom do 1 i juz ta postacia nie da sie grac to jest jeden z bugów, nastepny to taki że jak się gra to z ni gruchy z ni pietruchy same sie zmieniają profesje np. byłem ms a po wylogowaniu sie z gry jestem rp ale to tez sie zdarza podczas expienia podczas trainingu a również podczas restaru serwera po dodaniu czegoś nowego.
Pewnie zaproponujecie wymiane pliku vocation.xml ale uprzedze wasza podpowiedz juz to robilem i to nawet 4 razy wziołem vocation.xml nawet od kolegi ktory ma swoj serwer i jemu działa bez problemów ten serwer tylko ja mam taki dziwny bug.
Serwer startowałem na 3 róznych data packach i w każdym sie ten błąd powtarzał

Dlatego teraz moje pytanie od czego to zależy i jak możecie mi pomóc żeby mój serwer cieszył ludzi a nie ich zniechęcał

Dziękuje i pozdrawiam
 
Back
Top