• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ppl without saying anything

Veziv

Veteran OT User
Joined
Jan 21, 2013
Messages
1,355
Reaction score
255
U losted eveyrthing on our eyes anyway most of u are fucking no hands and charlovers

Some facts


Kaida ppl remember when i wanna take Gomesz all of u said ITS FUCKIGN NO HAND NEVER INVITE HIM BLA BLA BLA


and now what? U gived Gomesz admin HE GOT COMMENT MSG for invites bla bla bla and alot of noobs



Volomo Mastei Azixas Kaplar Kalipek Hoxen Jamesowow u can say smth before u lefted us :)

Nadupcam giefbe siemazrana y day we asking u if u will stay with us or not and u said yes




Kaida members after dedek on feru tower
17:51 Shumi Da Tanker [257]: chyba
17:51 Shumi Da Tanker [257]: internecik
17:51 Shumi Da Tanker [257]: tracisz
17:51 Shumi Da Tanker [257]: hehs
 
learn english
nothing more to say because i don't understand you, no one understands you
 
I said to nuskei that i leaving team and i will going to kaida np.
~jamesowow here
 
Siwek this song is for you

GOODBYE THE BIGGEST WARRIOR ON SHADOWCORES

FOREVER IN OUR MEMORY AND HEARTS <3
 
siwek, why are you crying now? u knew that if I will come back you wont have team, in ur team u got 50% kaida players... why you ask them 'WILL U PLAY WITH ME' when everyone know that its not true? :p


and I dont know who wrote that u will lose ur internet but if u take it so serious...
 
he knows that he will get raped now but still makes fucking threads
 
some facts

gomeszz doesnt have admin in our vt, and he is noob
i said to camuh> delete my acc im going out

its not my fault that you werent on vt when I went out to MY team
 
wchodze na jakies publica, widze ze zaczyna sie to co zawsze

piszesz cos siwy ze ludzie sa chujowi itp ale prawda jest taka ze to nie oni pisali do ciebie o konta tylko ty pisales do kalipkow i innych zeby grali u ciebie

teraz masz problem bo poszli do mnie gdzie to bylo wiadome w 1992 roku

pogram 2-3 tygodnie i zalozymy sie ze bedziesz sie ich znowu prosil o gre?

gadasz ze bedziesz pingowal hanocka, szhide i innych kiedy kazdy kto gral u ciebie ma zmienne ip, bo wiadomo bylo ze tak sie skonczy...

potem sie dziwisz ze kurwa kazdy mowi ze z toba sie nie dogadac jak placzesz jak dzieciak bo ludzi potraciles chociaz to bylo po prostu wiadome

a sie kloc tam na publicu, na forum w dupie to mam

reload pisac o vt
 
^^ po 1 mowic mozna duzo Do hanocka akurat nic nie mam bo napisal do camuha i mu usunol acc camuh :) takze spoko ale wzioles hoxena ktory spingowal dzis 1 xanetha i edzia takze albo go ogarnij albo zacznie sie jak zawsze
 
jak się zacznie znowu jak twoja matka już raz kopnęła w kalendarz . Drugi raz już nie zdechnie menelica.
 
2lx9ev7.jpg



True info siwek.
 
ale wiesz ze ja mam w dupie to kogo spingowal? nie gralem troche i nie obchodzi mnie co sie miedzy wami dzialo, robcie sobie co chcecie - ja nikogo nie bede kazal pingowac / nie bede sam tego robil ale jezeli ty na publicu zaczniesz zgrywac przed calarami i innymi ludzmi kozaka co to ty nie mozesz to myslisz ze nie potrafie wlaczyc stresserka i wyjebac crystallow i innych?

nie odpierdalaj dlatego ze ci sie teamek posypal i tyle, zrob sobie wakacje i za 2-3 tyg wroc usmiechniety i gotowy do walki
 
Potwierdzone tego Hoxena no henda aka mam laga wszyscy cisna, gostek kupil stresserka za 3 dolary i nagle pingier wielki trzymajcie mnie.

Szady bad idea to invite this idiot :)
 
Potwierdzone tego Hoxena no henda aka mam laga wszyscy cisna, gostek kupil stresserka za 3 dolary i nagle pingier wielki trzymajcie mnie.

Szady bad idea to invite this idiot :)

a u Ciebie w teamku to nie kupili streserków za 3 dolary i się bawią ?
 
Back
Top