• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Praca

Wyśmiewanie udających profesjonalnych biznesmenów - hosterów na burzliwe czasy mających minimalne pojęcie o czymkolwiek.


Rozmowa kwalifikacyjna typowego profesjonalnego hostera tibijskiego:

- Witam, mam na imię Jacek, znam podstawy php, cpp, c# i kilku innych języków, poza tym umiem podstawy linuxa czy może mnie ktoś przyjąć na dobre stanowisko z dość dobrą płacą?

- Jacek czy Ciebie popierdoliło? Takich Jacków jest nowych kilkanaście tysięcy co rok, jak Ty nie chcesz zapierdalać za minimalną krajową to ktoś inny będzie.

- No dobrze wezmę tą pracę.

Do prawdy śmieszą mnie młodzi, dynamiczni hosterzy którzy myślą że zawojują świat.
 
Last edited:
Ja chce być terrorystą żeby wyjebać cały rząd a najlepiej jeszcze bruksele czy jak to się pisze.
A tak rly? To to co ja chce to jest jedna sprawa a to co oferują albo lepiej oni nic nie oferują.
 
Ja chce być terrorystą żeby wyjebać cały rząd a najlepiej jeszcze bruksele czy jak to się pisze.
A tak rly? To to co ja chce to jest jedna sprawa a to co oferują albo lepiej oni nic nie oferują.

bym dał lajka, ale jeszcze mi abw wjebie na chatę
 
A ja w UK, nie no może się kiedyś coś zmieni puki co ma mnie co tu trzymać wróciłem nie dawno z danii i tam bieda jak chuj co z tego że zarobie na polskie 10k jak nic nie idzie odłożyć a żyć tam to już przesada.

Wole siedzieć wśród znajomych itd niż jechać do holandii za 5 czy 6 ojro : / ew fajne jak np. ktoś chce na auto uzbierać.
Srututu ; d
 
Podobno tam anfa faszerują Polaków, żeby zapierdalali szybko. Tak słyszalem ;P

@topic
Chciałbym zrobić karierę wokalną z jakimś fajnym zespołem na arenie międzynarodowej. Ogólnie to mam wiele planów - archeologia/historia, programistyka, tylko nie w Polsce.
 
A ja w UK, nie no może się kiedyś coś zmieni puki co ma mnie co tu trzymać wróciłem nie dawno z danii i tam bieda jak chuj co z tego że zarobie na polskie 10k jak nic nie idzie odłożyć a żyć tam to już przesada.

Wole siedzieć wśród znajomych itd niż jechać do holandii za 5 czy 6 ojro : / ew fajne jak np. ktoś chce na auto uzbierać.
Srututu ; d
Póki :), tak bez spiny ;)
 
Sprzedaje w punkcie ;p prowizje też mam to zawsze 150-250 zł więcej. Generalnie ja tutaj mam może 6 klientów na dzień ;s czasem wiecej.
Co zrobisz gdzieś trzeba zacząć ;d a twój znajomy może na call center?
 
Back
Top