• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prace Maturalne

Verdis

Ciekawy świata.
Joined
May 28, 2012
Messages
394
Reaction score
9
Location
Poland
Witam, w tym roku piszę maturę, nie mam czasu na pisanie pracy z języka ustnego. Zna ktoś dobrą, sprawdzoną firmę trudniącą się w pisaniu owych prac? :)
 
Witam, w tym roku piszę maturę, nie mam czasu na pisanie pracy z języka ustnego. Zna ktoś dobrą, sprawdzoną firmę trudniącą się w pisaniu owych prac? :)

To jakiś troll rozumiem?
 
Myślisz, że ile procent ludzi sama piszę swoją pracę maturalną?
Myślę, że nie potrzeba w tym roku żadnych prac maturalnych...? Przecież ustna to będzie losowanie pytania i odpowiadanie... żadnych bibliografii i tak dalej.
 
Myślę, że nie potrzeba w tym roku żadnych prac maturalnych...? Przecież ustna to będzie losowanie pytania i odpowiadanie... żadnych bibliografii i tak dalej.
Nie wziąłeś jeszcze pod uwagę, że w tym roku (a raczej w przyszłym) niektórzy będą zdawali jeszcze starą maturę.
 
Nie wziąłeś jeszcze pod uwagę, że w tym roku (a raczej w przyszłym) niektórzy będą zdawali jeszcze starą maturę.

A jakim cudem? Ja właśnie zdaję po nowemu 2015.
 
zalezy ci na studiach ? Jesli nie to pisz bzdety, ja zrobilem ctr+c ctr+v i chuja powiedzialem na ustnej (nie czytalem lektur) - 30% wpadlo.
 
zalezy ci na studiach ? Jesli nie to pisz bzdety, ja zrobilem ctr+c ctr+v i chuja powiedzialem na ustnej (nie czytalem lektur) - 30% wpadlo.
Polski i tak się na większość kierunków nie liczy. No... chyba, że ktoś idzie na humanistyczny kierunek.
 
Polski i tak się na większość kierunków nie liczy. No... chyba, że ktoś idzie na humanistyczny kierunek.
Polski liczy się na każdym kierunku tylko w większości jest małopunktowany ; d
 
No chciałbym ogarnąć studia. Nie jestem jakimś kujonem, ale nie mam problemu w szkole. Stwierdziłem, że napiszę tą pracę sam. :)

Większość osób mówi mi, że matura to "pikuś", czy aby na pewno tak jest ? :D
 
Jak jedziecie na jakiś durnych długopisach to pewnie byś nawet testu 6klasisty nie zdał.
 
Jak jedziecie na jakiś durnych długopisach to pewnie byś nawet testu 6klasisty nie zdał.

Wytłumacz mi po co mam się uczyć: geografii, biologii, historii etc..

Po drugie tego się nie da nie zdać.
 
Back
Top