• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prace Maturalne

Polski liczy się na każdym kierunku tylko w większości jest małopunktowany ; d
Wtf? A co to za bzdura?

@topic:
Jeżeli zależy ci na studiach (dobrych) to lepiej zacznij się jak najszybciej uczyć do tej matury, bo samo jej zdanie nic Ci nie da. Żeby dostać się np. na informatykę na AGH w Krakowie trzeba było mieć w tym roku przynajmniej 932 pkt (czyli ~95% z rozszerzonej matmy i angielskiego), osobiście uważam, że tegoroczna matura nie była najłatwiejsza, a próg podskoczył w stosunku do zeszłych lat. Wątpię że chcesz po technikum iść na humana, więc lepiej się przygotuj, bo ostatnio każdy chce iść na studia i nie tak łatwo dostać się tam gdzie byś chciał.
 
Wytłumacz mi po co mam się uczyć: geografii, biologii, historii etc..

Po drugie tego się nie da nie zdać.

Jak ty takie pytania zadajesz to ja podziękuję. Może po to żeby nie być totalnym głąbem jak większość ludzi w tym kraju?

Wtf? A co to za bzdura?

@topic:
Jeżeli zależy ci na studiach (dobrych) to lepiej zacznij się jak najszybciej uczyć do tej matury, bo samo jej zdanie nic Ci nie da. Żeby dostać się np. na informatykę na AGH w Krakowie trzeba było mieć w tym roku przynajmniej 932 pkt (czyli ~95% z rozszerzonej matmy i angielskiego), osobiście uważam, że tegoroczna matura nie była najłatwiejsza, a próg podskoczył w stosunku do zeszłych lat. Wątpię że chcesz po technikum iść na humana, więc lepiej się przygotuj, bo ostatnio każdy chce iść na studia i nie tak łatwo dostać się tam gdzie byś chciał.

No tak się ranking układa, przynajmniej u mnie w Gdańsku na Polibudzie. Główny przedmiot to matematyka, czasami infa/fiza. Poza tym za każdym razem liczony jest polski (x0,1?) i angielski (x0,6 i x1 od poziomu zależnie chyba).
 
Back
Top