• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prawdziwa oferta pracy!

Don Daniello. Rozmawiałem z prawnikami. Doszli jednogłośnie do wniosku, że tak proste grafiki jak te używane w Tibii nie mają szans na wygraną w sądzie.
to zmień prawników... nie ważne czy grafiki są proste czy złożone, pozew cywilny od cipsoftu i leżysz :) zwłaszcza, że dowód jest niezbity.
 
Don Daniello. Rozmawiałem z prawnikami. Doszli jednogłośnie do wniosku, że tak proste grafiki jak te używane w Tibii nie mają szans na wygraną w sądzie.
Hm, to coś słabo znają się ci prawnicy. Jeśli cipsoft złoży pozew to tak jak napisał wyżej Azi sprawę masz przegraną.
 
A to ciekawe. A znasz kogoś, kto wygrał proces o parę pikseli?
ale o własność intelektualną, materialną tudzież cyfrową w postaci obrazu tak. zwłaszcza gdy przynosi on pieniądze.

Kiedy walczyć z otsami nie ma cipsoft szans, a dodatkowo odnosi korzyści z ich istnienia, tak z kradzieżą ich grafik na rzecz innej gry by na pewno się zajął.
 
Owszem, słyszałem o prawach autorskich, ale widzisz. Prawo europejskie, którego CipSoft podlega jest dość rozbieżne w tej sprawie. Jeśli coś jest zbyt łatwe do powielenia, a szczególnie w drodze przypadku. Prawo jest prawem. Sądy w tych sprawach bardzo często wychodzą z założenia, że nie ma dowodów ku temu, że praca została skopiowana.
 
Owszem, słyszałem o prawach autorskich, ale widzisz. Prawo europejskie, którego CipSoft podlega jest dość rozbieżne w tej sprawie. Jeśli coś jest zbyt łatwe do powielenia, a szczególnie w drodze przypadku. Prawo jest prawem. Sądy w tych sprawach bardzo często wychodzą z założenia, że nie ma dowodów ku temu, że praca została skopiowana.

To przypomnę tylko, że Cipsoft miał też problemy z prawem autorskim bo zerżnął potwora Beholder, przez co mieli kłopoty. A co dopiero kilkadziesiąt tysięcy grafik.
 
jeśli mają zgłoszone to do jakiegoś tam urzędu nie pamietam jakiego o prawach majątkowych i autorskich to mogą Cie podać i zabulisz im kilkaset nawet tysi
 
tak samo gdybym ja skopiował laya vesti a crypton miałby licencje włanościowa to byłoby niemiło
 
To przypomnę tylko, że Cipsoft miał też problemy z prawem autorskim bo zerżnął potwora Beholder, przez co mieli kłopoty. A co dopiero kilkadziesiąt tysięcy grafik.
I tam chodziło jedynie o nazwę tego potwora i to, że w oryginale miał jedno oko.

With a small patch on August 23, 2010CipSoft changed the name of this many-eyed creature from the formerBeholder to a new name Bonelord. The reason for this change is hinted in the newspost on tibia.com as an interference of some wizards of the coast of a remote kingdom full of dungeons and dragons. It is not officially confirmed by very likely a copyright infringement claim by the company Wizards of the Coast, makers of Dungeons & Dragons, since they see the term Beholder as part of their product identity[1][2].
http://tibia.wikia.com/wiki/Bonelord/History


Jeśli umowa będzie przygotowana przez tych samych prawników to powodzenia :)!
 
I tam chodziło jedynie o nazwę tego potwora i to, że w oryginale miał jedno oko.
oczywiście bo była własność intelektualna czyli pomysł i wizja designerska, a nie wykonanie, nie trzeba stworzyć dokładnej kopii, aby godzić w prawa autorskie - to jest doskonały przykład, a prawnicy nie muszą być wcale ci sami - tutaj będzie identycznie, czyli oprócz wartości intelektualnej będzie wartość cyfrowa :)
 
Wiek:19
lokalizacja: warszawa,
posada o którą się ubiegam: skrypter lua, xml; koder php html css; programista C++ od silnika
Kontakt: gg 5169464 or skype dubler1995
przykładowe prace: napisanie team wara od 0 zanim był na internecie, cały serwer oparty na serii "Hunger Games", latający dywan 4x3 po zaprogramowanej drodze, eventy materii zanim zostały wrzucone do neta i inne skrypty/kody których nawet nie pamiętam.

Jestem w stanie napisać każdy skrypt jaki tylko wymyślisz. Mam 6-letnie dośwaidczenie w tworzeniu OTS oraz 4-letnie doświadczenie w kodowaniu stron internetowych w css, php, js, html
 
Last edited:
Nie polecam Dublera , to raz to jest dziecko co ma kompleksy na bani
zapłacisz mu a on będzie pisał później jak z niego zrezygnujesz ze wpłaty nie dostał i bedzie psuł Ci opinie na forum .
 
Nie polecam Dublera , to raz to jest dziecko co ma kompleksy na bani
zapłacisz mu a on będzie pisał później jak z niego zrezygnujesz ze wpłaty nie dostał i bedzie psuł Ci opinie na forum .
Kim ty w ogóle jesteś? Jeśli wypłaty nie wyślesz za wykonaną prace to chyba oczywiste że nie omieszkam o tym poinformować innych forumowiczów żeby nie podejmowali współpracy z kimś takim jak ty ;) Poza tym czasy w których wysyłałem w ciemno swoje prace przed zapłatą minęły wiele lat temu więc pewnie jesteś tym niedorozwiniętym adminem tiberii, dla którego pracowałem 7 lat temu i który bluzga po wszystkich którzy skrytykują jego marny otsik :p

@topic
prawdopodobnie posady nie przyjmę, jakoś ciężko mi się dogadać z tym człowiekiem, wolę freelancerke w wolnych chwilach za niewiele mniejsze wynagrodzenie, także życzę powodzenia w conteście ;)

@down
mocny w necie pizda w świecie, już przestań się ośmieszać :)
 
Last edited:
Kim ty w ogóle jesteś? Jeśli wypłaty nie wyślesz za wykonaną prace to chyba oczywiste że nie omieszkam o tym poinformować innych forumowiczów żeby nie podejmowali współpracy z kimś takim jak ty ;) Poza tym czasy w których wysyłałem w ciemno swoje prace przed zapłatą minęły wiele lat temu więc pewnie jesteś tym niedorozwiniętym adminem tiberii, dla którego pracowałem 7 lat temu i który bluzga po wszystkich którzy skrytykują jego marny otsik :p

@topic
prawdopodobnie posady nie przyjmę, jakoś ciężko mi się dogadać z tym człowiekiem, wolę freelancerke w wolnych chwilach za niewiele mniejsze wynagrodzenie, także życzę powodzenia w conteście ;)

Mója nazwa mówi sama za siebie bez znaczenia kim ja jestem , Nie pracuje z takimi ludzmi jak ty
i jakie twoje prace te kwadraty 4x4 nie ośmieszaj się . Jakie wpłaty człowieku , czasu bym na Ciebie nie tracił a co dopiero pieniędzy . Nie polecam tego użytkownika jakiś dzieciak z IQ = Małpy .
 
Jeśli nie jest to kolejny przekręt jakiegoś gówniarza, którzy zamierza na wyzysku zbić pseudomajątek (nie oceniam), to na PW masz wiadomość pod tytułem "Gdybyś był zainteresowany". Co prawda w OTClient jestem trochę do tyłu, ale w zasadzie pozostałą część tego światka znam od podszewki. Myślę, że znalazłby się jakiś czas po pracy, jeśli tak poważnie do tego podchodzisz, jak i piszesz.
 
Jeśli nie jest to kolejny przekręt jakiegoś gówniarza, którzy zamierza na wyzysku zbić pseudomajątek (nie oceniam), to na PW masz wiadomość pod tytułem "Gdybyś był zainteresowany". Co prawda w OTClient jestem trochę do tyłu, ale w zasadzie pozostałą część tego światka znam od podszewki. Myślę, że znalazłby się jakiś czas po pracy, jeśli tak poważnie do tego podchodzisz, jak i piszesz.
Nie polecam - on nic nie wie. Tylko żona, samochody i smsy mu w głowie.
 
Back
Top