• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

premiera.mine.nu & otservlist.org

Status
Not open for further replies.

Scooty

Enemia.EU
Joined
Jul 24, 2010
Messages
564
Reaction score
14
Location
Kraków
Witam,

Z starcie odpowiem na wasze pytanie po co piszę ten temat. Przede wszystkim dlatego, żeby skłonić xinna do myślenia nad tym co robi, oczywiście mam jeszcze kilka swoich powodów o których nie będę się rozpisywał.

Zaczynając od samego początku, najpierw prowadziłem z w/w panem rozmowę na temat premiery, ale nie miałem dowódów, które jednoznacznie by wskazywały, że premiera spoofuje. Wtedy xinn odpisywał bezproblemowo.

W końcu 22 września wysłałem mu maila, z camem gdzie rano na premierze rzekomo było 400 graczy aktywnych i 70 na afk.

odpaliłem bynacama i nagrałem mój spacerek po trainerach.

screen: http://images.stimax.pl/i5/premiesys.png
part 1: premiera_1.cam - Speedy Share - upload your files here
part 2: premiera_2.cam - Speedy Share - upload your files here

cz.1: ok. 110 afk
cz.2: ok 150 afk

co daje łączną sumę ok. 260 graczy na afku, a na stronie pokazuje tylko 66.

w ten sam dzień nagle premiera zaczęła pokazywać więcej graczy na trainerach, nie wiem, może to przypadek, nic nie sugeruję

jednak kontakt z xinnem się pogorszył, nie powiedział już ani jednego słowa na temat premiery, w końcu zapytałem, że może by się wypowiedział w temacie.

dziś(całkiem szybko bo 9 dni po wysłaniu niepodważalnych dowodów) dostałem maila od Szanownego Pana Łukasza

Nie wiem kiedy się wypowiem. [...]

Na koniec chciałbym podkreślić. Jestem pewien, że xinn nie bierze żadnych pieniędzy za to, że nie banuje premiery. Jednak nie rozumiem dlaczego ma w dupie jak ktoś wysyła mu coś takiego i nie chce tego w żaden sposób skomentować.

Mam jeszcze do was takie małe pytanie, zdarzyła wam sie już podobna sytuacja?
 
Last edited:
nie wiem czy wypada mi pisac o prywatnych rozmowach z xinn'em, aczkolwiek napisze dlaczego do tej pory nie zostala zbanowana premiera, poniewaz xinn sprawdzil ten serwer jak i inne serwery Skeyby(jakolwiek sie pisze ten nick), byc moze sie myle, bo skasowalem cala skrzynke, ale z tego co pamietam to mniejwiecej tak to bylo
 
nie wiem czy wypada mi pisac o prywatnych rozmowach z xinn'em, aczkolwiek napisze dlaczego do tej pory nie zostala zbanowana premiera, poniewaz xinn sprawdzil ten serwer jak i inne serwery Skeyby(jakolwiek sie pisze ten nick), byc moze sie myle, bo skasowalem cala skrzynke, ale z tego co pamietam to mniejwiecej tak to bylo

mi także pisał, że sprawdził premierę.

na co odpisałem mu, że ten jego system można łatwo obejść, napisałem jak i przyznał mi rację.

weźmy na logikę.

godzina 10:41: 405 aktywnych graczy, 66 afk na serwerze, z którego kickuje z trainerów po kilku godzinach.

do tego moje camy, nie w formacie .avi, który można łatwo przerobić tylko w bardziej bezpiecznym - .cam powinny zagwarantować premierze bana
 
Normalka, edycja-2 temu, teamy wyszły jak zwykle po jakimś tygodniu z premiery, minął kolejny tydzień, na otservlist i premierze pokazuje, że gra może 100-150 osób mniej niż jak grały teamy, czyli ok 500 online, dosyć wcześnie było, logując na server, spotkałem ok 5 osób może, więc nie możliwe, aby tylu grało, zaś innym razem podobna sytualcja, ale w depo stało chyba z 80 osób, i o dziwo nikt sie nie ruszał, max 3 osoby, na kanałach równierz spokojnie było. Najprostsza myśl i najbardziej logiczna, że gruby skeyba daje w łape xinnowi. Zresztą skeyba zawsze lubił kupywać wszystko gotowe.
 
Normalka, edycja-2 temu, teamy wyszły jak zwykle po jakimś tygodniu z premiery, minął kolejny tydzień, na otservlist i premierze pokazuje, że gra może 100-150 osób mniej niż jak grały teamy, czyli ok 500 online, dosyć wcześnie było, logując na server, spotkałem ok 5 osób może, więc nie możliwe, aby tylu grało, zaś innym razem podobna sytualcja, ale w depo stało chyba z 80 osób, i o dziwo nikt sie nie ruszał, max 3 osoby, na kanałach równierz spokojnie było. Najprostsza myśl i najbardziej logiczna, że gruby skeyba daje w łape xinnowi. Zresztą skeyba zawsze lubił kupywać wszystko gotowe.

@offtop nie chodzilo mi o literowke w "sytuacja" tylko o literke "l" ktora za pewne miala byc "ł" czyt. "sytułacja" wtf.. tam kur... nie ma "ł"!!!!
no comment. sam juz nie wiem czy to zazdrosc czy tylko proba ratowania swiata OT przed oszustami, skoro xinn powiedzial ze sprawdzil jego serwery to tak tez bylo.
 
Scooty to głupia kurwa, a xinn jeszcze większa czemu?

Hostuje pewnej osobie serwer MoneraOTS - Latest News, xinn dał bana za to że ja to hostuje, a głupia kurwa scooty któremu dupe poratowałem i dzięki mnie jeszcze siedzi w interesie poleciał z płaczem do xinna, ze ziomek spoofuje a spoof jest? nie spoofa nie ma, jak ktoś mi udowoni spoof tego serwera, wyśle 500 zł przelewem i wyłaczę serwer jednocześnie rezygnując z interesu.


Odpowiedź xinna na emaila kolegi?


Code:
Hahahahahahhahahaa

2012/10/1 <[email protected]>:
> Wiadomosc od: [email protected] (50.117.72.240)
>
> Witam,
>
> Mój serwer otrzymał nie słusznego bana, IP: monera.pl, PORT: 7171.
>
> Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

To jest cały xinn, to samo vestia, premiera i wielki scooty który jak mi to napisał na gg zrobił się "zły wujek" a wybił się na spoofie i powinien mieć za to dożywotniego bana.


Skeyba od premiery jaki jest taki jest, może i mózgu nie ma ale przynajmniej nie jest taką sprzedajną kurwą, która bez większych dowodów spamuję emaila o spoofie serwa, którego nie ma.

@averatec inwoba serwery też xinn niby sprawdzał i sprawdzał, aż się w końcu wziął za niego porządnie i zbanował(ile to trwało ROK?) i to samo mógłby z premiera zrobić, wątpie że próbował. Po za tym skeyba to jego "dobry klient", zawsze na start otsa podświetlenie na miesiąc...


Scooty
20:11:57
eh
20:12:00
zrozum
20:12:04
ja tylko wysłałem xinnowi wykres
20:12:18
gdzie w dzień masz 200 postaci a w nocy 100, a on w dzień 500 i w nocy też 100
20:12:20
z/w



Jak zadałem pytanie, żeby mi znalazł 1 postać na spofie odpowiedział:


Scooty
20:10:32
teraz może nie spoofujesz, wcześniej spoofowałeś


I to sie nazywa sprawiedliwość xinna, temat poruszany milion razy....
 
Last edited:
co do tej vesti, to non stop ok 400-600 osob online, a po restarcie server nagle tylko 180, przez jakies 40min-1h tyle osob jest a potem znowu 400-600
 
tylko wobec inwoba mial dosyc pewne zrodlo informacji, z reszta widzieliscie ze wklejal kawalki kodu
 
róbcie servy nowsze niż 8.6 to bedziecie mieli graczy bez spoofa, coraz więcej osób odchodzi z 8.6
 
tylko wobec inwoba mial dosyc pewne zrodlo informacji, z reszta widzieliscie ze wklejal kawalki kodu

widziałeś moje camy? one są sprzed jakiegoś czasu ale do xinna poszły kilka minut po ich nagraniu więc mógł świeżo jeszcze raz sprawdzić że to nie fake, ale wolał nic nie odpisywać.
 
Sami pewnie byście pewnie tez nie banowali ludzi którzy daja wam na chleb, wiec xinn tez tak robi.
 
Inwob, Skeyba...

Niedługo Scooty do Ciebie też dojdzie nie martw się.

3 największych ... na liście.

ja tam nie mam nic do ukrycia, xinn mnie może sprawdzać, nie spoofuję i dlatego nie chcę konkurować ze spooferami
 
ja tam nie mam nic do ukrycia, xinn mnie może sprawdzać, nie spoofuję i dlatego nie chcę konkurować ze spooferami

Zapewne już go wyłączyłeś.

Wybaczenie to cecha którą najbardziej się szanuje.

Ja też Ci wybaczam.
 
Ashegard.net na 100% spoofuje !


A tak pół poważnie.

Nie wiem po co zawieram tu swoją opinię, ale jakoś nie wiem jak można dalej ręcić na tym biznes, to że jeden spoofuje czy drugi, od lat to było jest i będzie, a przedstawianie dowodów, to troszkę jak działania policji, która zbiera te dowody, tyle czasu aż w końcu wytoczą proces albo oddalą, mniejsza z czasem, ja nigdy się nie interesowałem czy ktoś spoofuje i nawet mnie to nie interesowało, chyba zapomnieliście jak robiliście kiedyś czy dla zabawy czy dla hajsu, ale wam hajs przerósł banie, Skejba, Skeyba nie wiem jak to się pisze sorki, nawet jak spoofuje to spoofuje, każdy kiedyś spoofował to jasne, nikt nie jest świętoszkiem, a zbieranie dowodów itp. masz dział Report coś tam na subforum o otservie, a nie żeby cały pb zjechał Skeybe, albo Ciebie za założenie tematu, taka moja opinia ogólnie o tych serwerkach.

Osobiście do nikogo nigdy nic nie miałem i nie mam, ogólnie to przyzwyczaiłem się do tego że Skejba ma te 1000 na start bez problemu, ale czego się dziwić, po tylu latach to ma taką listę samych numerów że może odpalić 5 serwerów po 1000 na start, nie wnikam, generalnie chodzi mi o to że tak czy siak to bezsens, stawiając serwer nie patrzyłem czy będę wyżej bo wbiją, a tak swoją drogą to xinn może robić co mu się tylko podoba, ile było już takich tematów, tratujecie tą listę jak wyrocznie, bez swoich graczy, liczycie tylko na takich którzy wbiją, a nie taich którzy wbiją i zostaną, mój jak to nazwiecie śmieszy serwer mimo że miał po 9 miesiecy, nawet rok i jak obecnie 3 miesiecy zawsze sobie ktoś grał i miałem to w dupie czy jestem nawet na tej liście czy nie bo mam swoich graczy którzy wbiją a nowi to jakaś garstka, ogólnie pierdole jaieś głupoty ale tyle się rozpisałem że nie chce mi sie tego kasować.
 
Last edited:
Serio myślisz, że Xinn zgarnia majątek z tej otslisty?

Sprawdź cene podświetlenia serwera, a następnie ilość podświetlonych serwerów. Tak uważam, że xinn troche siana wyciska z otlisty... Oprócz tego reklamy...

tylko wobec inwoba mial dosyc pewne zrodlo informacji, z reszta widzieliscie ze wklejal kawalki kodu

Wejdź na premiere i zajrzyj na trainy, temat premiery też był już poruszany milion razy, ale xinna on nie rusza.
 
Refresh, teraz rzekomo premierze spadło graczy po tej "aferze" Currently 21 players are active and 170 are not active on .:premiera.mine.nu:.., czyżby xinn dobry wujek "poprosił" skeybe o wyłączenie spoofa?
 
widziałeś moje camy? one są sprzed jakiegoś czasu ale do xinna poszły kilka minut po ich nagraniu więc mógł świeżo jeszcze raz sprawdzić że to nie fake, ale wolał nic nie odpisywać.

camy sramy, że niby trudniejsze do podrobienia, hah rozjebałeś mnie, fakt w paincie też trudniej podrobić coś niż w photoshopie, ale da się ;] (trochę nie trafne porównanie bo podrobienie takiego camu wcale nie jest aż takie trudne i czasochłonne)

ALE WEŹ W PIERWSZYM POŚCIE TO POPROSTU BEKA ZCIŚKA, TWÓJ POST NIESIE PRZEKAZ "JESTEM PIONKIEM, ALE NIE PODOBA MI SIĘ, ŻE INNY PIONEK MA LEPIEJ ODEMNIE, A WIELKI WIELKI DOBRY KRÓL OCZYWIŚCIE NIE ROBI INTERESÓW TYLKO POPROSTU SIĘ POMYLIŁ"

kurwa ja nie rozumiem tego, się boisz mu postawić? nawet jak masz do niego jakąś pretensje to i tak zachowujesz delikatność i usprawiedliwiasz go? weź nie jesteś w jednej partii z nim, żeby zawsze go bronić ja pierdolę


(tu nie chodzi o to czy xinn daje komuś przywileje czy nie, tu chodzi o wypowiedź scootiego)



@ Potar

proszę stary rób te głupie akapity bo się tego nie da czytać co ty robisz, a najlepiej po każdym akapicie dojeb spację.
 
semi jeżeli uważasz, że niby cama się da podrobić to czekam na film gdzie biegniesz po serwerze spotykając 260 osób a wszyscy mają takie nicki jak na enemii. A co z wiadomościami, które wyskakiwały w trakcie mojego marszu, też podrobiłem?

a co do mojego usprawiedliwiania xinna to napisałem, że jestem pewien iż nie pobiera od skeyby żadnych "łapówek", przypatruję się jego polityce już kilka lat i z jego zachowań udało mi się trochę odczytać na jakich zasadach działa.

napisałem również, że nie wiem dlaczego nie zbanował skeyby, a cały ten temat był prowokacją żeby xinn w końcu coś napisał w temacie jednak nie doczekałem się.

jak dla mnie to temat może zostać zamknięty, mam tylko nadzieję że xinn ma swój cel w tym, że nie wypowiada się w temacie.
 
Hehe te legendarne opowieści i dawanie dowodów że xinn daje komuś przywileje a komuś nie z których zawsze się wypiera zmieniając temat nie dając żadnego argumentu po prostu wychodzi a pod nim dzieciak pisze jego lista może robić co chce są już nudne. Jego serwery spoofują/spoofowały takie jak hexanka i ashengardzik ale zrobił se specjalnego boxa nad serverami. Odpowiedź na Twoje pytanie TAK BARDZO DUŻO OSÓB MIAŁO Z NIM PROBLEMY KAŻDĄ BITWĘ NA FORUM Z NIM WYGRASZ ALE WOJNY NIE BO TAK CZY SIAK BĘDZIESZ PŁAKAŁ ŻE XINN JEST NIE SPRAWIEDLIWY A ON MA CIE W DUPIE BO TO JEGO LISTA TAK JAK KAŻDY PISZE. przenieście się na inna otslistę i nie będzie problemu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top