• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Premiera spoof v2

Scooty

Enemia.EU
Joined
Jul 24, 2010
Messages
564
Reaction score
14
Location
Kraków
Hej miśki

jakiś czas temu wrzuciłem wam dowody tutaj:

http://otland.net/f28/premiera-mine-nu-otservlist-org-169443/


na tej edycji premiery też chciałem to nakręcić, ale z początku wszystko się zgadzało, po kilku tygodniach z ciekawości patrzę jeszcze raz iii....

premiera_spoof.cam - Speedy Share - upload your files here

http://images.stimax.pl/i6/premiera.png


na filmie widać 180-200 postaci na afku, tak wiem, pewnie 10-20% z nich nie jest na exicie, ale podliczając ludzi którzy walneli exita w innym miejscu wychodzi mniej więcej na to samo

gdy ostatnio wysłałem film ze starego tematu do xinna nie napisał nic sensownego, jakby w ogóle nie było tematu.
 
Brzydka strona ;x

A tak w ogóle to co się tym przejmujecie? Jak ci tak przeszkadza ten serwer to zrób mu coś bo chyba te żale na forum xinna nie poruszą :(
 
ej nie rób mu bo popłacze się na policje, bo on musi rodzine wykarmić z ots'a przecież...
 
Funtera i vestia to samo, xinn z tym nic nie robi(próbuje uniknąć tematu, twierdząc że mamy jakiś dowód dostarczyć)...
 
Zabijcie tego xinna i kurwa skończcie z tymi tematami ja pierdole kurwa smutno mi jak widze co drugi temat o jebanym banie czy jebanym otsie który nie został zbanowany po to żebyście sobie zarobili te jebane 200 zł więcej.

dobra wyżaliłem się, już mi lepiej.
 
Szczerze mowiąc , tak naprawde twoja lista jest śmietniskiem dla zbanowanych spooferów z otservlist.org.

No nie wiem, każdy serwer można zgłosić, system cały czas jest ulepszany, ale fakt, otsowicze także ulepszają swoje spoofy. Mimo wszystko to chyba nadużycie : ).
 
Ile płaci Ci ten od dinery ? 20 zł tygodniowo ? Głównie takie otsy jak ten jebany spoof ots psują liste, gracze szukają pożądnego otsa, pisze na tym gównie, ze 700 online a wchodzą a tam 100. I pewnie za te 20 zł go tam trzymasz. Każdy szanujący się administrator takiej strony jak ty masz by go zbanował na start. A no zapomniałem, przecież podświetlanie kupuję to szkoda go banować bo zawsze te pare groszy więcej. ehh i tak wiem, że nie odpiszesz bo nie wiesz co.
 
Ile płaci Ci ten od dinery ? 20 zł tygodniowo ? Głównie takie otsy jak ten jebany spoof ots psują liste, gracze szukają pożądnego otsa, pisze na tym gównie, ze 700 online a wchodzą a tam 100. I pewnie za te 20 zł go tam trzymasz. Każdy szanujący się administrator takiej strony jak ty masz by go zbanował na start. A no zapomniałem, przecież podświetlanie kupuję to szkoda go banować bo zawsze te pare groszy więcej. ehh i tak wiem, że nie odpiszesz bo nie wiesz co.

Że jesteś kretynem. :)

Nikogo nie faworyzuję, bo płaci.
 
Nie wcale. Gołym kurwa okiem widać, że tam nie gra nawet 300 graczy. Gdyby Ci nie dawał hajsu to przypuszczam, że by go nie było na tej liście. Ale tak nie jest, ahh ta polaczkowa pazerność. Jaki jest sens prowadzić taką liste jak oszukujesz siebie samego, jak i graczy. Sativa dobrze powiedział ''śmietnisko''. Od kiedy zauważyłem te spoof servery przestałem korzystać z twojej listy bo nic sensownego nie idzie znaleść, wchodziłem tylko sporadycznie zobaczyć czy wkońcu się ogarnełeś i zaczełeś myśleć.
 
Last edited:
Nie wcale. Gołym kurwa okiem widać, że tam nie gra nawet 300 graczy. Gdyby Ci nie dawał hajsu to przypuszczam, że by go nie było na tej liście. Ale tak nie jest, ahh ta polaczkowa pazerność.

Dłużej będziesz robić z siebie idiotę? Zachowujesz się jak typowy troll i kretyn, jakbyś sprawdził za drugim razem listę, to zauważyłbyś, że usunąłem dinerę. Ewidentnie szukasz kłótni i myślisz, że jak sobie trochę popiszesz na forum to się podbudujesz, wszelakie problemy związane z twoją egzystencją poznikają i wszyscy będą cię wielbić. Nie, niestety nie.
 
A co mam odświeżać co 20sek twoją liste, żeby zobaczyć czy łaskawie ruszyłeś mózgiem i zbanowałeś ten syf ?
Z tym wielbieniem też się mylisz, bo jak byś zauważył to nie spamuję jak te trolle co mają po 1000+ postów, tylko udzielam się w takich tematach jak ten, krótko chcę dać do zrozumienia to samo tobie, co Scooty xinnowi. Ale ty za głupi jesteś by to zrozumieć. Swoją drogą dinere i tak odbanujesz, i zapewne max 1 dzień i będzie na liście, bo gsx zrobi jakiś mały przelewik czy coś. Ps. Openka też jedzie na spoffie, i też jest tego samego admina. ''udajmy, że tego nie zauważyłem'' nie ?
 
A co mam odświeżać co 20sek twoją liste, żeby zobaczyć czy łaskawie ruszyłeś mózgiem i zbanowałeś ten syf ?
Z tym wielbieniem też się mylisz, bo jak byś zauważył to nie spamuję jak te trolle co mają po 1000+ postów, tylko udzielam się w takich tematach jak ten, krótko chcę dać do zrozumienia to samo tobie, co Scooty xinnowi. Ale ty za głupi jesteś by to zrozumieć. Swoją drogą dinere i tak odbanujesz, i zapewne max 1 dzień i będzie na liście, bo gsx zrobi jakiś mały przelewik czy coś. Ps. Openka też jedzie na spoffie, i też jest tego samego admina. ''udajmy, że tego nie zauważyłem'' nie ?

Jak już robisz taki prawie fajny hejt to byś sprawdził chociaż czy uzasadniony, skoro tamtego serwera już nie ma.

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
 
Co do materi "23:00 You have been idle for 24 minutes, you will be disconnected in one minute if you are still idle.", normalnie jest 15 minut, więc to się chyba powinno do spoofa zaliczać?

Po za tym nie wywaliło mnie po minucie :)
 
Pucu, pucu ;-) Scooty, boisz się że twoja przecudowna, stabilna itp. Enemia Ci nie wypali?; >
 
Scooty, też w chuja lecisz.
Enemia.EU. Jest to już piąta edycja serwera, na żadnej z nich nie padł rekord niższy niż 750 graczy online, a na ostatniej edycji gościło u nas 850 graczy
A ja dokładnie pamiętam jaki rekord przekroczyła pierwsza enemia, ok. setki :) Więc co tu za bajki opowiadasz.

Kurwa robisz takie problemy idz kurwa do "Rozmowy w toku", poskarż się Pani Ewie....
 
Back
Top