• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Private-Servlist.com Zmiana nazwy domeny.

Nazwa domeny

  • pslists.com

    Votes: 1 2.1%
  • ps-lists.com

    Votes: 0 0.0%
  • ps-list.com

    Votes: 0 0.0%
  • pslist.net

    Votes: 0 0.0%
  • ps-list.net

    Votes: 0 0.0%
  • topservlist.com

    Votes: 3 6.4%
  • servlist.net

    Votes: 43 91.5%

  • Total voters
    47

TriamerA

The Mystic One.
Joined
Nov 16, 2008
Messages
1,256
Reaction score
17
Location
Poland
Witam, wiele osób twierdziło, że nazwa private-servlist.com jest zbyt długa i zbyt trudna do zapamiętania, dlatego też postanowiliśmy coś z tym zrobić.
Jak wiecie, o fajną domenę nie jest łatwo, jednak wymyśliliśmy takie o to nazwy:

  1. topservlist.com
  2. servlist.net
  3. pslists.com
  4. ps-lists.com
  5. ps-list.com
  6. pslist.net
  7. ps-list.net


Chciałbym was poprosić o głosowanie -wybranie tej nazwy, która wg. was jest najfajniejsza, najlepsza.
 
Głosuje na servlist.net ponieważ jest krótka i łatwa do zapamiętania ;p
 
z tych wszystkich najbardziej podoba mi się servlist. Inne nie wpadają w ucho.
 
Tak jak koledzy up i chyba pierwszy raz wszyscy się zgadzamy :D
 
Coś mało serwerów na liście (otsy), macie zamiar promować jeszcze liste?
 
Ktoś ostatnio trafnie zauważył, że lista xinna skróciła się 3 razy. Pewnie dochody też. W tym wypadku sens robienia nowej listy i promowania jej spadł 3 razy ;/
 
Bo xinn to pizda i wszystko banuje jakoś u br itd otsy mają się dobrze.
 
Coś mało serwerów na liście (otsy), macie zamiar promować jeszcze liste?
Ah, akurat miewamy problemy ze skryptem pobierania statusu Tibii, dlatego pokazuje tak mało serwerów.
Co do promowania to narazie będziemy skupiali się na innych grach.
Co do nazwy domeny, to się troche wstrzymamy, bo całkiem możliwe, że zmienimy koncepcje strony, a wtedy nazwa nie będzie pasowała.
 
Bo xinn to pizda i wszystko banuje jakoś u br itd otsy mają się dobrze.
Banuje, kpisz chyba, to nie te czasy, zresztą już prawie nikt ogarnięty nie stawia otsów, popatrz na tnp, dział zapowiedzi, sam syf z neta startuje z którego 90% pada po starcie. Z serverów na które wbija więcej osób to tylko gruby feba/premiera, który wyżywia rodzine ze stawiania otsa, narvia która ma spoofa i perm bana i nikt więcej.
Zresztą co sie dziwicie, że mało otsów skoro każdy w 99% każdy stawia to samo gówno pod 8.6, dlatego też gracze odchodzą.
 
Banuje, kpisz chyba, to nie te czasy, zresztą już prawie nikt ogarnięty nie stawia otsów, popatrz na tnp, dział zapowiedzi, sam syf z neta startuje z którego 90% pada po starcie. Z serverów na które wbija więcej osób to tylko gruby feba/premiera, który wyżywia rodzine ze stawiania otsa, narvia która ma spoofa i perm bana i nikt więcej.
Zresztą co sie dziwicie, że mało otsów skoro każdy w 99% każdy stawia to samo gówno pod 8.6, dlatego też gracze odchodzą.

Gdyby nie to http://otland.net/f501/ba-ae-d-przy-kompilacji-190844/ to bym postawił z Oskarem 9+ ale nie idzie. Pomijając samt fakt, że w ogóle trzeba kompilować to ludziom się nie chce, a tymi 8.6 to można się już wysrać.
 
Kto za tym żeby otworzył nową listę serwerów? Ktoś chętny do pomocy? :)
 
Japierdole jak dla Ciebie kompilacja to problem to wyjdź.

chodź my odpalimy

#temat

fajnie, że robisz nową listę, osobiście zagłosowałem za inna nazwą, ale ta wybierana najczęściej rzeczywiście chyba najlepsza, mam nadzieje, że Ci się uda
 
fajnie, że robisz nową listę, osobiście zagłosowałem za inna nazwą, ale ta wybierana najczęściej rzeczywiście chyba najlepsza, mam nadzieje, że Ci się uda
Juliuszu, nie pierdol.

ja bym dał listaRPK.net
 
Mi najbardziej się z tych podoba servlist.net, najkrótsza i łatwa do zapmietania :D
 
Może kruwa przeczytaj całe zdanie do kurwa końca pro kurwa premium kurwa userze?

dziś dostałem bana perma na lolu za flejm, tak, żeby poprawić sobie humor zreportuje twój post

#temat

Kiedy zmienisz nazwę domeny ? I wgl jak karasz spooferów, jakiś 'niby system' jak xinn czy sam?
 
Back
Top