• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem a accountem ; )

karuplnysa

New Member
Joined
Aug 9, 2012
Messages
17
Reaction score
0
Panowie i Panie, dopadł mnie taki problem. Zakładam konto na stronie - automatycznie pokazuje się w bazie. Zakładam postać, też automatycznie się pokazuje w bazie. A na Tibię nie mogę się zalogować ; /
Byłby ktoś tak miły, kto by mnie tylko nakierował gdzie mam szukać przyczyny?. Dziękuję i pozdrawiam.
 
Może po prostu masz inne szyfrowanie hasła na stronie, a inne w silniku?
 
Nie za bardzo wiem jak odpisać na Twojego posta, ale mogę dodać. Na wcześniejszym acc makerze, który działał, hasła zapisywały się w bazie tak jakoś dziwnie nie do odczytania. Teraz ładnie pokazuje account i hasło, aczkolwiek klient nie rozpoznaje kont, które zostaly zalożone na tym nowy acc makerze.

Moźliwe jest to, że Acc maker Gesior 0.3.6 nie będzie mi działał pod tfs 0.4.1?

Czy da się to naprawić? Czy muszę nowy acc maker szukać? (tego bym chciał uniknąć jak najbardziej)

function password_ency($password) {
$ency = $GLOBALS['passwordency'];
if($ency == 'sha1')
return sha1($password);
elseif($ency == 'md5')
return md5($password);
elseif($ency == '')
return $password;
 
Last edited:
function password_ency($password) {
$ency = $GLOBALS['passwordency'];
if($ency == 'sha1')
return sha1($password);
elseif($ency == 'sha1')
return md5($password);
elseif($ency == '')
return $password;

zmień na to /\

te dziwne znaczki to kodowanie sha1
a 0.4 odczytuje hasła w sha1, da sie chyba zmienić w configu na md5 ale bezpieczniej jest zmienić w aac na sha1
 
Matko, jak ja bym chciał, żebyś miał rację ; /. To nadal nie działa ; (
 
Matko, jak ja bym chciał, żebyś miał rację ; /. To nadal nie działa ; (

zmień na:
Code:
function password_ency($password) {
return sha1($password);
}
i zrób jeszcze raz konto.
 
zmień na:
Code:
function password_ency($password) {
return sha1($password);
}
i zrób jeszcze raz konto.

o dziękuję bardzo, tylko co teraz zrobić, żeby te konta pokazywały się w bazie? ; )
 
o dziękuję bardzo, tylko co teraz zrobić, żeby te konta pokazywały się w bazie? ; )
A nie pokazują się? Teraz w tych czasach wszystkie hasła są hashowane, bo po prostu jak coś wycieknie to później trudniej z tych ciągów znaków zrobić hasełka.
 
Robię konto, elegancko mogę się zalogować w grze, aczkolwiek w bazie się nic nie pojawia po zrobieniu konta. Co może być przyczyną?
 
zmień na:
Code:
function password_ency($password) {
return sha1($password);
}
i zrób jeszcze raz konto.

kurwa, zapomniałem XD

co do autora, skoro się logujesz to znaczy że konto i postać istnieje w bazie
więc raczej wchodzisz w nie tą bazę danych albo coś nie tak z odświeżaniem :p
 
Back
Top