• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem itemami odejmującymi skille/mlvl

kurczok666

New Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
64
Reaction score
1
Witam. jak mogę zrobić aby itemy które odejmują skille takie jak np death ring działały tak (postać posiada 100 shieldinga zakłada ringa i zmniejsza mu do 89 lecz skill dalej bije się jak z 100 na 101 a nie z 89 na 90[chodzi o wymaganą liczbę uderzeń do wbicia kolejnego skilla]. Jak można zrobić aby po założeniu itemu obniżał się skill jak i ilość uderzeń czy spalonej many wymagany do kolejnego skilla?

Nie wiem jak można to wytłumaczyć :/ ale mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi.
 
Ok podam przykład

z 100 na 101 mlvl wymagane jest spalenie 100000 many
z 90 na 91 mlvl wymagane jest spalenie 80000 many

po założeniu itemu który obniża mlvl o 10 ( w tym wypadku z 100 na 90) spada nam również wymagana ilość many do spalenia aby wbić następny mlvl ( w tym wypadku z 100000 many na 80000).

Normalnie jest że po założeniu itemu który obniża mlvl/skille spada jedynie poziom skilla/mlvla (w tym wypdku z 100 mlvla spada na 90 ale mimo tego aby wbic 91 mlvl potrzebujemy 100000 many a nie 80000)


Oczywiści wartości spalonej many są przykładowe.
 
Ok podam przykład

z 100 na 101 mlvl wymagane jest spalenie 100000 many
z 90 na 91 mlvl wymagane jest spalenie 80000 many

po założeniu itemu który obniża mlvl o 10 ( w tym wypadku z 100 na 90) spada nam również wymagana ilość many do spalenia aby wbić następny mlvl ( w tym wypadku z 100000 many na 80000).

Normalnie jest że po założeniu itemu który obniża mlvl/skille spada jedynie poziom skilla/mlvla (w tym wypdku z 100 mlvla spada na 90 ale mimo tego aby wbic 91 mlvl potrzebujemy 100000 many a nie 80000)


Oczywiści wartości spalonej many są przykładowe.


Nie zauwazyles ze to jest bezsensu ?
 
@up
Oczywiscie, ze jest lol, ale u CipSoftu to nie dziala w taki sposob jak kurczak pisze, tylko w ten sposob co jest aktualnie w TFS ...
 
Jezeli ktos pisze o itemach, to ja nie pisze o czarach, ogarnij.
A czy amulety to nie sa takze itemy?

Death Ring - TibiaWiki - Quests, Items, Spells, and more

U CipSoftu jest w ten sposob, ze tyle samo trzeba przyjac uderzen na tarcze, tak samo jest z magic lvlem, mozesz miec podniesiony o 3, a i tak bedziesz musial spalic tyle many co bez tego bonusu.


PS Czy kurczak w pierwszym poscie nie podal nazwy tego przedmiotu? :)
 
Last edited:
Back
Top