• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PROBLEM Przekroczenie HP i MP w Cliencie

demon997

New Member
Joined
Mar 8, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Location
POLAND
Witam ! jestem graczem pewnego ots i znalazłem tam problem. Otóż po przekroczeniu w tym przypadku Many, mana resetuje sie do 0. God ots poprostu zmniejszył itemy które dawały % hp i many, aby załagodzić problem, ponieważ nie potrafi tego naprawić. Ja chciałbym mu pomóc żeby ots mógł dalej funkcjonować :D. Po przekroczeniu hp zostaje 10 hp. Liczę na szybką odp, Pozdrawiam :p
 
Kanier a ty gupi jestes...

Mana i HP sa w 32 bitowe, musisz to zamienic na 64 bity. Funkcji odpowiedzialnych za to jest duzo (player, creature, game, luascript i prawie cale combat).
Jednym slowem: powodzenia ^^
 
Kanier a ty gupi jestes...

Mana i HP sa w 32 bitowe, musisz to zamienic na 64 bity. Funkcji odpowiedzialnych za to jest duzo (player, creature, game, luascript i prawie cale combat).
Jednym slowem: powodzenia ^^

a mnie zastanawia po chuj wy debile robicie otsy z 2 milionami many, nie możecie przestawić by np. czar zabierał 1 punkt many zamiast 100 albo 10 zamiast 10k ? -.-

- - - Updated - - -

bop na waszych otsach jedyne wrażenie robią liczby w tysiącach hp i many ;s
 
Back
Top