• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z acc makerem

Michalsz

New Member
Joined
Apr 13, 2009
Messages
23
Reaction score
0
MAm problem z accmakerem by gesior robie all juz jest gotowe all smiga tylko niepojawia sie ten napis Login...
Wiem ze chodzi tu o zmiane ip w settings tylko ze zmieniam nato co mam i dodaje http:// przed tym.... i nieiwem co jest grane mialem juz kiedys to zrobione i niewiem co mam tera zrobic prosze o pomoc z gry THx... ;p;)
 
Last edited:
U mnie to samo jest nie mam tego napisu login bo mnie przekierowywuje na router.. ale wszystko jest ok jak ktos wchodzi na stronke wiec wystarczy wchodzic w account managment i tam wybierac zaloguj mi to pasuje.
 
TEz mam router... XD\
Ale mialem zrobione ze bylo dobrze..... z routerem
 
MAm problem z accmakerem by gesior robie all juz jest gotowe all smiga tylko niepojawia sie ten napis Login...
Wiem ze chodzi tu o zmiane ip w settings tylko ze zmieniam nato co mam i dodaje http:// przed tym.... i nieiwem co jest grane mialem juz kiedys to zrobione i niewiem co mam tera zrobic prosze o pomoc z gry THx... ;p;)[...]
w config.lua ustaw
-- Status
ownerName = ""
ownerEmail = "@otland.net"
url = "http://127.0.0.1/"
location = "Europe"
displayGamemastersWithOnlineCommand = "no"
[...]Dodam ze wyswietla mi u gory jeszcze blad : Warning: Error parsing E:/ots 8.41 silnik/cryingdamson3-console/config.lua on line 139 in E:\xampik\htdocs\config-and-functions.php on line 28
w config.lua usuń komentarze na tej linijce co jest błąd czyli na 139 lini w config.lua, ale sądzę, że jeszcze na którejś się pojawi chyba tam gdzie są komentarzee staminy to też trzeba usunąć, ale TYLKO KOMENTARZE

Pomogłem daj reputa:)
 
w config.lua ustaw
-- Status
ownerName = ""
ownerEmail = "@otland.net"
url = "http://127.0.0.1/"
location = "Europe"
displayGamemastersWithOnlineCommand = "no"

w config.lua usuń komentarze na tej linijce co jest błąd czyli na 139 lini w config.lua, ale sądzę, że jeszcze na którejś się pojawi chyba tam gdzie są komentarzee staminy to też trzeba usunąć, ale TYLKO KOMENTARZE

Pomogłem daj reputa:)

Zrobilem tak jak napisales... i niepomoglo Niemam juz tego Bledu na stronce ;p
 
Last edited:
No nie pomoglo ciagle niewyswietla sie to login...... a na srtronce juz bledu niemam
 
ok ale wpisałeś w tym config.lua ten swój adres ip to jest tak - jeśli ustawisz adres ip 127.0.0.1 to na stronie 127.0.0.1 jest ok ale na innych już nie jeśli ustawisz 81.000.000.000 to na tym jest good a na 127.0.0.1 nie wyswietla sie login:) zrozumiałes??
 
HM.. nie bardzo xd
W config.lua mam ustawione moje globalne ip czyli: 79.189.xx.xxx
Na stronce jak ustawie 127.0.0.1 to u mnie login dziala a jak 79.189.xx.xxx to niedziala...
Moglbys jasniej co mam zrobic? ;]
 
rozumiem...
ALE JEZELi ustawie 79......... GLoalne To niemoge wejsc przez nie na stronke i niwiem dlaczego.....
 
Ok więc robisz Tak , otwierasz edytorem plik index.php

Szukasz

Code:
var IMAGES=0; IMAGES='".$config['server']['url']."/".$layout_name."/images'; var LINK_ACCOUNT=0; LINK_ACCOUNT='".$config['server']['url']."';

Zmieniasz na
Code:
var IMAGES=''; IMAGES='".$layout_name."/images'; var LINK_ACCOUNT=''; LINK_ACCOUNT='';

zapisujesz i zamykasz

następnie otwierasz plik layouts\tibiacom\layout.php

szukasz

Code:
function LoginButtonAction()
{
  if(loginStatus == "false") {
    window.location = LINK_ACCOUNT + "/?subtopic=accountmanagement";
  } else {
    window.location = LINK_ACCOUNT + "/?subtopic=accountmanagement";
  }
}
function LoginstatusTextAction(source) {
  if(loginStatus == "false") {
    window.location = LINK_ACCOUNT + "/?subtopic=createaccount";
  } else {
    window.location = LINK_ACCOUNT + "/?subtopic=accountmanagement&action=logout";
  }
}

zmieniasz na

Code:
function LoginButtonAction()
{
  if(loginStatus == "false") {
    window.location = "?subtopic=accountmanagement";
  } else {
    window.location = "?subtopic=accountmanagement";
  }
}
function LoginstatusTextAction(source) {
  if(loginStatus == "false") {
    window.location = "?subtopic=createaccount";
  } else {
    window.location = "?subtopic=accountmanagement&action=logout";
  }
}
Zapisujesz , zamykasz

i masz po problemie (wg. mnie ten pomysł z ładowaniem url z config.lua ['url'] jest kiepski ^^)

php nie gryzie :)

Jan Czarny
 
Last edited:
Lub robisz domene w no-ip.info(jak masz neo zminne moze byc np jakies inne hujsto na laczu TP lub modem HDSPA) lub dyndns (jak nie masz zminne)
 
Moge ci powiedziecx ze znam ;] mam zrobione ;] ale i tak niedziala

Zrobiłeś tak jak ci napisałem ? (We wcześniejszej odpowiedzi)

Wtedy już nie musisz nic kombinować z url w configu ... i z żadnymi dns i domenami etc. aby działał acc ^^
 
Last edited:
Zrobiłeś tak jak ci napisałem ? (We wcześniejszej odpowiedzi)

Wtedy już nie musisz nic kombinować z url w configu ... i z żadnymi dns i domenami etc. aby działał acc ^^

Móglbys mi wyslac swoje acc makera? bo to co mi napisales wyzej niemam takiego czegos w tych katalogach -.- z gory thanks
 
Back
Top Bottom