• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z account management i characters [GESIOR ACC]

Status
Not open for further replies.

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Cześć.

Od jakiegoś czasu, bo zawsze tak nie było mam problem z zakładką account management i characters. Kiedy wpiszę prawidłowe passy i kliknę login wyskakuje mi biała strona. Tak samo po wpisaniu nicku do wyszukania.

Co to może być?
 
A masz włączony error_reporting?
 
zgaduje że brakuje tabelek w bazie

Tabelki wszystkie są.

Różne przypadki, ale powód zawsze ten sam - włącz error_reporting w php.ini albo w pliku w którym wyskakuje biała strona (na początku) - wtedy zobaczysz treść prawdopodobnego błędu

W tym linku z google wszystko przeglądałem, ale nic nie pomaga. Włączyłem error reporting w plikach characters i account mangament, bo do php.ini nie mam dostępu, ale słabo to jakoś działa. Cały czas albo biała strona albo to, w sumie to chyba jeden ch*j.

errb.png
 
Jak włączyłeś error_reporting?

Code:
error_reporting(E_ALL);
zaraz po
Code:
<?php

Sprawdź logi web serwera.
 
Jak włączyłeś error_reporting?

Code:
error_reporting(E_ALL);
zaraz po
Code:
<?php

Sprawdź logi web serwera.

Włączyłem też tak jak napisałeś, ale dalej lipa, wyskakuje to samo. Logów raczej nie sprawdzę bo dostęp mam tylko do katalogów z otsem i www.
 
No, ale Tobie błąd wyskakuje w index.php (który ładuje characters.php), daj
PHP:
error_reporting(E_ALL);
w index.php, na początku.
 
No, ale Tobie błąd wyskakuje w index.php (który ładuje characters.php), daj
PHP:
error_reporting(E_ALL);
w index.php, na początku.

Dałem w index.php, ale cały czas to samo, w chrome tak jak na zdjęciu wyżej, a w operze biała strona. Nie mam pojęcia dlaczego nawet tych błędów nie chce pokazać.
 
Dodaj też:
PHP:
ini_set('display_errors', 'On');


Możesz tez zmienić:
PHP:
if(empty($_REQUEST['subtopic'])) 
{
        $_REQUEST['subtopic'] = "latestnews";
        $subtopic = "latestnews";
}
na:
PHP:
if(empty($_REQUEST['subtopic'])) 
{
        $_REQUEST['subtopic'] = "characters";
        $subtopic = "characters";
}

i z lini komend:
Code:
php index.php
Tam na pewno errory wywali :)
 
Last edited:
Code:
OTS_Account->getPageAccess() #1 {main} thrown in /var/www/clients/client5/web20/web/pot/OTS_Account.php on line 368
Przyryło się do tego więc raczej coś nie tak ;)
 
Podmieniłem characters, teraz ostatnia linijka to coś takiego:

/var/www/clients/client5/web20/web/pot/OTS_Player.php:276 Stack trace: #0 /var/www/clients/client5/web20/web/characters.php(25): OTS_Player->getOldName() #1
 
A masz w players kolumnę old_name?

Mam z domyślną wartością null, prawidłowo?

Ogólnie cały błąd w characters wygląda tak:

Notice: Undefined index: action in /var/www/clients/client5/web20/web/index.php on line 18 Notice: Undefined index: account_login in /var/www/clients/client5/web20/web/index.php on line 44 Notice: Undefined index: password_login in /var/www/clients/client5/web20/web/index.php on line 45 Notice: Undefined variable: main_content in /var/www/clients/client5/web20/web/characters.php on line 15 Notice: Undefined variable: number_of_rows in /var/www/clients/client5/web20/web/characters.php on line 16 Notice: Undefined variable: number_of_rows in /var/www/clients/client5/web20/web/characters.php on line 16 Fatal error: Uncaught exception 'E_OTS_NotLoaded' in /var/www/clients/client5/web20/web/pot/OTS_Player.php:276 Stack trace: #0 /var/www/clients/client5/web20/web/characters.php(25): OTS_Player->getOldName() #1 /var/www/clients/client5/web20/web/index.php(182): include('/var/www/client...') #2 {main} thrown in /var/www/clients/client5/web20/web/pot/OTS_Player.php on line 276

Nie wiem jak Wam, ale mi pomysły się powoli kończą. Robiłem już chyba wszystko od edycji linijek, które jednak muszą być takie jakie są, po przerzucanie characters, czy plików z pot. Dalej jest to samo.
 
Last edited by a moderator:
Musisz
PHP:
error_reporting(E_ALL);
zmienić na
PHP:
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);
.
 
Musisz
PHP:
error_reporting(E_ALL);
zmienić na
PHP:
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);
.

Tylko jak dam takie coś, to nie wyświetlają się żadne notki, czy błedy. Ogólnie polecenie error_reporting nic nie daje.

Błędy wyświetlane były dzięki
ini_set('display_errors',1);
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top