• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z expem za ludzi.

Status
Not open for further replies.

vDk

Member
Joined
Jul 22, 2007
Messages
795
Reaction score
14
Location
Poland, Kraków
Witajcie używam TFS 0.3.4PL2 i mam bardzo dziwny błąd
Mianowicie postacie z levelem 130 nie dostają expa za postacie z lvlem 110~ i niższym
(jednak jakby sytuacje odwrócić to exp wchodzi dobrze).

Dodam że stało się to nagle, żadnych skryptów nie wsadzałem >.<

Dokładniej sytuacja wygląda tak:
Mam war OTS'a i privy maja na start 130 lvl, natomiast zwykłe postacie 100 lvl, no i teraz gdy priv acc zabije postać z 1/1 to nie dostaje expa, natomiast priv gdy na 130 lvlu chce zabic np. 170 to exp dostaje...

Z tego co widzę to zrobił mi się system al'a rl pvp-enfo, jednak wcześniej wszystko było OK o.0, jak mogę wyłączyć tą blokade, i czym różni się typ świata WAR od pvp-enfo?
 
Last edited:
Tak jest na rl tibii nie wiem o co Ci chodzi.. ofiara, zeby dostac za nia expa musi miec maksymalnie 0.9 Twojego lvla czyli 130 lvl zeby dostac exp za ludzi musi ubijac minimum 117 lvle (0.9*130).
 
i jak wiadomo jak to zrobić? bo sam potrzebuje tego a nie mam jak zaradzić temu od 2 tygodni ;\
 
config.lua

-- Experience from players
minLevelThresholdForKilledPlayer = 0.9
maxLevelThresholdForKilledPlayer = 1.1
na

-- Experience from players
minLevelThresholdForKilledPlayer = 0
maxLevelThresholdForKilledPlayer = 0

ale jest takie cos tylko w 0.3.5

moze zmien silnik jesli nie to bawic sie z source trza :p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top