• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows Problem z Forggoten Server - Prosze o pomoc.

konrades21

New Member
Joined
May 26, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Witam

Mam pewien problem włączam swój silnik pod Forgotten 8.54 i jak już się wczyta wszystko wyskakuje mi z microsoftu błąd. Raport o błędach wiecie wiadomo co chodzi . I jest tam wysyłaj raport o błędach do serveru/nie wysyłaj. Klikam nie wysyłaj i lipa ForgottenServ mi sie wyłącza. ;/ Byłbym wdzięczny jakby ktoś to ogarnl bo nie wiem czy windowsa zmienić czy co.

Kombinowałem coś aby to pomogło w C:\DOCUME~1\Konrad\USTAWI~1\Temp\4fa2_appcompat.tx t bo w tym jest chyba problem nie wiem.

Proszę o pomoc. Dzięki z góry !!!
 
patrz jak sie wczytuje server i na czym pokazuje ci sie crash.
tzn na jakiej ostatniej rzeczy sie loaduje np:
Loading items
Loading map

Itk..

Wtdy napisz tutaj :p
 
> Intalizing game state modules and registering services...

This aplication has reqused the Runtime to treminate it in an unusual way.

I potem błąd :(
 
Zmienilem i tez wyskakuja wszystkie 3 sciagnąłem. i lipa kiedys jak mialem jeszcze innego windowsa to normalnie mi chodziło. byla gitarka a teraz lipton.
 
A jak wejde w moj komputer i zamkne raport o bledach to wyskakuje mi blad z silnika . >Forgotten Server Online i za 1 sekunde blad. Microsoft Visual C++ Runtime Library.
 
Dla pewnosci, scgionjij czysty server 3.6pl1 i go wlocz, tylko nic nie zmieniaj oprucz ip w config lua

caly czysty tfs 3.6pl1 bez zadnych zmian i wlocz go. Jezeli nie padnie to problem gdzies w twoich skryptach, leczkolwiek jezeli padnie to problem w windows.
 
Wejdz jak mozesz sobie w Start/Uruchom/ i wpisz C:\DOCUME~1\Twoja nzawa\USTAWI~1\Temp\4fa2_appcompat.txt

I tam jest ta biblioteka cala jakbys mogl mi to przekopiowac to moze by odpalilo.
 
Back
Top Bottom