• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z Gesior AAC

kamilation

New Member
Joined
Jul 23, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Witam,
Mam problem z Gesior AAC, gdy w instalacji przechodze do "4. Add samples to DB" crashuje mi xamppa ("Apache HTTP Server") tak samo mam gdy biore "SET" w "5. Set Admin Account". O co chodzi ;/?
 
Dzieki działa. Teraz drugi problem, zrobiłem acc'a i nie da sie zalogować na konto. Wpisuje passy biore enter i tak jak by odświeża strone. O co chodzi ;/?
 
Nie zamykaj. Passy na pewno wpisuje dobre, strona sie odswieza, nawet nowe konto zakladam. Mam najnowszego "unnamed acc.maker" do TFS'a 0.3.2. Wcześniej musiałem też skojpowac stare index.php bo nie było tych przycisków do "Login'u". Wie ktoś o co kaman?


@ Dobra działa, poradziłem sobie. Można zamknąć
 
Last edited:
Nie zamykaj. Passy na pewno wpisuje dobre, strona sie odswieza, nawet nowe konto zakladam. Mam najnowszego "unnamed acc.maker" do TFS'a 0.3.2. Wcześniej musiałem też skojpowac stare index.php bo nie było tych przycisków do "Login'u". Wie ktoś o co kaman?

gdzies nie masz wpisanego ip swojego serwera czy config.lua ots czy tez config.php w /config gesiora.
 
Osiwiece Cie confg.lua
tu masz masz mieć wpisane

Code:
-- Status
	ownerName = "cochesz"
	ownerEmail = "najlepiej Twoj mail"
	url = "Adres stronty glownej ip/www.twojots.pl jak masz domene"
	location = "Europe"
 
Back
Top