• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z HDD USB

Zombiexon

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
220
Reaction score
7
Location
/home/var/
Witam,

2 Lata temu kupiłem dysk 80GB na usb 2,5 cala , jakieś pół roku temu zapodział mi się , wczoraj go znalazłem i chciałem wziąć dane z niego
lecz po tym jak go podłączyłem i chciałem na niego "wejść" Windows pyta mnie czy go sformatować , Instalowałem już nakładki, patrzyłem
na innym systemie(linux,win7,xp ) i wszędzie to samo w żaden sposób nie mogę się dostać , wie ktoś może co zrobić?:)
 
Nie był kupowany w MediaMarkt-.-' , zresztą nie będę się z tym grzebał, zrobiłem format i teraz odzyskuje dane mam już 67% danych;) jeszcze 7h i będzie całość.
 
Podlacz pod linuxa powinnien sam podlaczyc. W sumie po formacje to juz za pozno...
 
Miałem dokładnie taką samą sytuacje, zgubiłem zewnętrzny dysk, po odnalezieniu (4-5 miechów) pomógł jedynie format. Próbowałem się bawić z jakimś softem do odzyskiwania danych ale bezskutecznie.
 
@Moqill
Próbowałem , nie widział jego systemu plików i nie można było na niego wejść, Po formacie za późno? ależ skąd... odzyskałem 100% danych.. jedyni minus że nie było już nazw plików. Dysk nie był przecież zerowany a format był szybki więc tylko powymazywał początki "kodu" w dzisiejszych czasach technika odzyskiwania jest na dosyć dobrym poziomie i narzędzia co najlepsze są darmowe . Dziwi mnie tylko fakt czemu tak się dzieje z takimi dyskami.
 
A ty byś się nie obraził jakby ktoś cię odstawił na 4-5 miesięcy bo jesteś mały i stary ?
 
i trzeba mu bylo dac o 1000V wiecej w rekompensate :)
 
Back
Top