• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z killstatistics

O to ci chodziło o.0?
$players_deaths_data = $SQL->query('SELECT * FROM players,player_deaths WHERE players.id = player_deaths.player_id ORDER BY time DESC LIMIT '.$config['site']['last_deaths_limit']);
 
Wątpie, plik podchodzi z gesior acc bez przeróbek i nagle się to zjebało ;)
 
Wątpie, plik podchodzi z gesior acc bez przeróbek i nagle się to zjebało ;)

nagle raczej nic się nie wali... jakaś przyczyna jest ale masz za mało wiedzy żeby ją zlokalizować, a ja po omacku nie lubie szukać błędu...
 
Sproboj zamienic to na:

try() {
$players_deaths_data = $SQL->query('SELECT * FROM players,player_deaths WHERE players.id = player_deaths.player_id ORDER BY time DESC LIMIT '.$config['site']['last_deaths_limit']);
}
catch($ex = Exception){
echo $ex->getMessage();
}

Chyba nigdzie literowki nie jebłem

I pokaz efekt.

Jeśli nic ciekawego, to czy bawiłeś się coś z tymi tabelami? Lub ogółem w bazie?
 
Wiesz, próbowałem się uczyć PHP ale ni chuja są kursy jak napisać hello word, to podziękuje takim kursą.

Hail ^_^
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE, expecting T_STRING in /var/www/killstatistics.php on line 6
 
Ja pierdole, ale ja błedy robie xD

Nie potrzebnie pisze ten kodzik w tym okienku hehe

Zamien catch($ex = Exception){

na catch(exception $ex){
 
W sumie to samo co pisze u góry, miałem nadzieje na troche wiecej informacji.

Masz miejsce na partycji?

Errcode 28 Oznacza pełny dysk przewaznie, nie znam innych przypadkow, ale po googluje.
 
Raczej tak ;'x
Code:
[00:43:06] root@ks29196:~# df
System plików      bl.  1K B        użyte dostępne %uż. zamont. na
/dev/sda1             10080488   6618308   2950112  70% /
tmpfs                  2024104         0   2024104   0% /lib/init/rw
udev                     10240        28     10212   1% /dev
tmpfs                  2024104         0   2024104   0% /dev/shm
/dev/sda2            229769844    330372 217767848   1% /home
overflow                  1024         4      1020   1% /tmp
[00:43:29] root@ks29196:~#
 
O tym cholera nie pomyślałem, myśłalem że coś zjebałem z chmodami bo cudowalem :p dzięki działa... dziwne ze 70% partycji wolne a to kurestwo nie działało...


close topic
 
Back
Top