• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z kolesiem :}

Status
Not open for further replies.

iMperator

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
267
Reaction score
1
Hmm a wiec tak mam taki mały problem z kolesiem grał na serverze smsował i tp nie wiem wydal na smsy gdzies z 300zl , ale od pewnego czasu zaczeły sie kutnie , tam sie wyzywaliśmy i tp skasowałem mu postać za wyzywanie , i teraz sprawa jest taka , on straszy mnie policja , i nie wiem co teraz zrobić ; x bo w sumie to jaki paragraf może na to być ?
 
Jeśli w regulaminie dałeś że nie zwracasz kaski, i on to potwierdził to nic ci nie grozi.
 
Ta xD ktoś kto wysyła smsy za 300 zł, nie ma pewnie więcej niż 15 lat, więc to są groźby rzucane na wiatr. Olej go i tak Ci nic nie zrobi, dopisz sobie w regulaminie że restarty są możliwe i w tym przypadku nie zwracacie pieniędzy : >

Btw, możesz dać namiary na kolesia, jak tyle sms wysyła ^ ^
 
uważaj żeby Ci nie zniszczył otsa programem który się nazywa "pingier", a tak nawiązując do tematu to gratuluje wdawania się w dyskusje z takimi osobami
 
Czym tu się przejmować, dzieciak popłacze i zapomni.
 

Ja też jebłem, chociaż bardziej jebłem jak real dostawał wpierdol od Malagi :_), ale potem już się trochę odwórciło... ;/


Hm, wgl ciekawa sprawa, że tacy ludzie co wdają się w tak żalosne dyskusje potrafią zarobić na takim noobie 300 zl, hmm mnie bardzo rzadko gracze wyzywali, większości mnie lubili, ale nigdy nikomu nie dałem nawet warna za wyzywanie, bo po co? Na chuj dawać im satysfakcje?:)

Pozdrawiam :)


// Edit:

Zresztą co się kurwa dziwie? Kim ty kurwa jesteś? Noob cie wyzywał bo go pewnie zdenerowałeś lub chamsko odpowiedziałeś, wgl to, że mu skasowałeś konto w złości to dopiero jest pokazanie twojego ogarnięcia ;]
Hahahhaah beka to jest z cIEBIE, że wgl takie tematy na otlandzie dajesz, boisz się kurwa dzieciaka bo sam nim pewnie jesteś ;s
 
a ja nie =(
Dzisiejsze dzieciaki maja abonamenty od 8 lat ?
Wysylaja smsy bo chca sobie ulatwic gre :) nie maja pojecia o odpowiedzialnosci

mam bratanice / siostrzenice wiec cos o tym wiem ^^
i nic ci nie moze zrobic. Masz prawo go zbanowac/usunac postac
 
"kutnie" no to przejebane... zapewne jesteście w tym samym wieku. ; /
 
Last edited:
Oj tam, teraz już tak jest. Kilka kmiotków także mnie kiedyś straszyło policją. Ale chuj z tego wyszło;o

Tak w ogóle, dlaczego kurwa mi nigdy się nie trafił jakiś gość co wyjebałby 300 zł na SMS'y ?
 
Oj tam, teraz już tak jest. Kilka kmiotków także mnie kiedyś straszyło policją. Ale chuj z tego wyszło;o

Tak w ogóle, dlaczego kurwa mi nigdy się nie trafił jakiś gość co wyjebałby 300 zł na SMS'y ?

Noob nooba zrozumie, więc największy hajs z noobów mają nooby, które ogarnęły jak zrobić ots'a i robią takie gówna typu firewalker boots co dają mane itp. I mają zysk z tych 3-4 dzieciaków, a tak to nikt inny nie gra, lub ma all za points na gildie..

# temat
Co do tematu to jak już się tak boisz ziomek to nawet jak on pójdzie na policje to:
skasowałeś mu konto od razu jak cIEBIE obrażał, więc jest to zbrodnie w afekcie, a nie z premedytacją, no chyba, że najpierw on cIEBIE wyzywał, a potem ty przez całą noc knułeś podłą zemstę i wykminiłeś, że mu skasujesz konto...

A tak wgl nawet jeśli to uznają za małą szkodliwość czynu i nic nie zrobią ci

wgl koszt procesu do straty nie opłaca się...

po za tym pomyśl co ten dzieciak by miał na chacie jakby powiedział matce, że wyjebał 300 zl na smsy na jakieś gówno... By miał przepierdolone..

Więc choćby z tych powodów olej to, ale wgl proponuje ci żebyś się sam ogarnął..
 
Jakie Wy kurwa macie problemy, ja tego nie rozumiem. Cofnij mu konto, wpierdol bana na 365 dni i basta. A tak w ogóle, to gówno może Ci zrobić. Twój serwer, Twoje widzimisie. Jak Ci się papier toaletowy skończy, a sprzedawca Ci nie będzie chciał sprzedać papieru, bo przychodzisz z obsranymi łapami do niego, to też założysz temat?
 
daje się do regulaminu takie coś:

Code:
5.)Items, skills, accounts & characters.
a)Every character, account, item, skill is server owners belonging and he can delete or modify them everytime without giving a reason. Also he is not responsible for losts of following things due server issues, crashes or by any other reason.
b)Items from sms shop and others has only ingame worth and they are not countable into real money.

i gówno może Ci zrobić nawet jak znajdzie się ktoś kto pójdzie do sądu
 
Róbcie dalej wałki z dzieciaków to nikt wam na otsach grał nie będzie ;]
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top