• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem Z Logowaniem

nie znam się na tych rzeczach ; / załatwię dedyka to są inne ip itp to morzę będzie chodzić
 
nie znam się na tych rzeczach ; / załatwię dedyka to są inne ip itp to morzę będzie chodzić

pierw trzeba ogarnąć ots u siebie a potem myśleć o dedyku -.-

@down

i co że masz zrobione? download&run ?? mam nadzieje że sms shopa nie będziesz robił -.-
 
Last edited:
Ja mam ten sam problem ;D Prosze o pomoc ja przekierowalem porty i t d wszystko gra tylko jak chcę zalogowac na ots to pojawia sie lista harów a potem błąd 10061. Logowalem sie na ip 127.0.0.1 i działa .
-Silnik TFS T0.3.6 pl 1 [8.54] [Konsola]
-porty przekierowane
-no-ip zrobione
Zrobiłem Ots 7.6 i działa (ale chce pod tego TFS)
 
Ja mam ten sam problem ;D Prosze o pomoc ja przekierowalem porty i t d wszystko gra tylko jak chcę zalogowac na ots to pojawia sie lista harów a potem błąd 10061. Logowalem sie na ip 127.0.0.1 i działa .
-Silnik TFS T0.3.6 pl 1 [8.54] [Konsola]
-porty przekierowane
-no-ip zrobione
Zrobiłem Ots 7.6 i działa (ale chce pod tego TFS)

Srobuj otworzyc Porty 7172! Powino zadzialac :D
Bo jak widze to masz Game Port i Login port jedn z 7171 a 2. z 7172 <--!
 
Srobuj otworzyc Porty 7172! Powino zadzialac :D
Bo jak widze to masz Game Port i Login port jedn z 7171 a 2. z 7172 <--!

Ja mam podobny problem.
Odblokowalem wszystkie potrzebne porty w routerze oraz w zaporze windows i moge na ots wejsc tylko ja jezeli w configu wpisze localhost numeryczny a jak globalny to nikt nie moze wejsc a na innym datapacku moga wejsc wszyscy i nie moge znalezc przyczyny.

Ktos coś?
 
Ja mam podobny problem.
Odblokowalem wszystkie potrzebne porty w routerze oraz w zaporze windows i moge na ots wejsc tylko ja jezeli w configu wpisze localhost numeryczny a jak globalny to nikt nie moze wejsc a na innym datapacku moga wejsc wszyscy i nie moge znalezc przyczyny.

Ktos coś?
/openserver ?
 
Back
Top