• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z nagraniem obrazu płyty.

Micki

New Member
Joined
May 16, 2009
Messages
538
Reaction score
4
Mam taki problem iż ściągnąłem se obraz płyty ubuntu 9.10 z ubuntu.pl, wypaliłem na płytce, wszystko się ładnie ukończyło, resetuje komputer, botowanie ustawiłem na stacyjkę cd, ale nie chciało się odpalić, odpalam płytkę z windowsa i patrze że płytan jest całkiem pusta i tak z 3 płytami cd, dvd. I tu moje pytanie, co to wywołuje? Nagrywarka? Może zły obraz?

Liczę na was że mi pomożecie.
 
nagram 8x na razie, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak nie pójdzie to spróbuję z 4x, oczywiście wszystkim poleci rep ^_^
 
jeśli masz lite-ona takiego jak ja to warto zmienić softa ;d
a jak się boisz to nowa nagrywarka droga nie jest, ale spróbować warto, wrzuć model w google i zobacz opinie i poradniki o niej, może będzie jakieś info
 
Wlasnie, sprobuj zupgrade'owac firmware, taki sam problem mialem przy nagrywaniu dwuwarstwowych plyt DVD, problem rozwiazal sie po zaktualizowaniu firmware w nagrywarce. Pozdrawiam!
 
A mi się ostatnio zepsuła nagrywarka i przy 9% nagrywaniach był błąd ;p
Laser padł.
I musiałem kupić nowa :D:peace:
 
Zeby zainstalowac nie musisz wypalac, ja uzywalem programu dostepnego na necie do instalowania Ubuntu.
 
W paczce ubuntu jest odrazu instalka pod windowsa :>
 
Back
Top